Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Van tesótok?

Kamaszok! Van tesótok?

Figyelt kérdés

Ha igen lány vagy fiú,mennyi idős,és ti mennyi idősek vagytok,és lányok/fiúk vagytok?Remélem,érthetően "fogalmaztam."És milyen a kapcsolatotok?

Nekem van egy 13,5 éves húgom és egy 11 éves öcsém.Jóban vagyunk,veszekedni is csak néha szoktunk.De akkor is hamar kibékülünk,mert a húgom nem haragtartó,em szereti ha feszkó van.

16/L


2012. júl. 19. 14:36
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
100%
11 éves vagyok, van egy 9 éves öcsém.Nagyon idegesítő, arcoskodik.
2012. aug. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:

15 éves lány vagyok, van egy 18 éves bátyám. Régebben elég sokat gyilkoltuk egymást, de kb. amikor elég erős lett ahhoz, hogy simán lefogjon akár egy kézzel abbahagytuk.(3 éve kb.) Azóta nem igazán veszekszünk, nincs min, közös cuccaink nem nagyon vannak, a munkamegosztás miatt meg inkább a szülőknek panaszkodunk. Nem mondanám, hogy "mindent elmondunk egymásnak" tesók vagyunk, de a közös témákról jól el tudunk beszélgetni, szívatni egymást, hülyülni. Nyaraláson például egyik nap 15 percig nem tudtunk elaludni a röhögéstől. Ha nagy baj lenne biztos vagyok benne, hogy segítenénk egymásnak.

Sokszor hiányoltam egy nővért, egy húgot, vagy legalább lány unokatesót(van, de messze élnek(inkább a helyes megfogalmazás, hogy messze élünk), négyszer találkoztam vele(velük) egész életemben, és közös nyelv híján beszélgetni sem nagyon tudunk), de így végiggondolva örülnöm kell, hogy legalább egy bátyám van. Nélküle nagyon unalmas lenne.

15/L

2012. aug. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
Igen, van, mindjárt kettő is. Egy lány, aki 37, illetve egy fiú, aki 36 éves. Én 15 éves, kissé késői lány vagyok. Nagyon jó a kapcsolatunk annak ellenére is, hogy mindkét testvérem több 100 kilométerre él tőlünk. :) Semmi pénzért nem "cserélném le" őket fiatalabb, vagy kisebb testvérre. Nagyon jó így! :)
2012. aug. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
Igen van egy 22 éves nővérem. Jómagam 14 éves lányka vagyok. :) Régebben sokszor veszekedtünk, nem volt jó a kapcsolatunk. Két-három éve lett olyan, hogy bármiről el tudunk beszélgetni, sőt volt már rá példa, hogy egymás vállán sírtuk ki magunkat. Jobb testvért el sem tudnék képzelni! Nagyon szeretem :)
2012. aug. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:

Nincs, de szeretném, ha lenne egy idősebb bátyám :)


18l

2012. aug. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:

Nekem van egy 12 éves öcsém. Nagyon nagyon idegesítő tud lenni, gyakran veszekszünk. De azért szeretem, és jó hogy van 1 tesóm! Mivel kicsi a korkülönbség, jól megvagyunk békésebb pillanatokban. Van még 2 unokatestvérem, 11 és 5 éves lányok. A nagyobbik olyan egy kicsit mintha barátnőm lenne tök jófej nagyon szeret. A kicsi meg idegel mindenkit rendesen de olyan ari néha és nagyon imád engem! tehát néha teher de legtöbbször jó ha van az embernek tesója! !

13L

2012. aug. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim válasza:
Van egy 14 éves öcsém,egy iker bátyjám,és még egy 22 éves bátyjám.17 éves lány vagyok :D
2012. szept. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim válasza:
100%

8 tesóm van :

-24 éves nővérem

-2 23éves bátyám

-17 éves bátyám

-12 éves húgom

-9 éves húgom

-7 éves öcsém

-3 éves öcsém

és minddel megvagyok

14/l

2012. szept. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim válasza:

Van egy 19 éves bátyám, sokat veszekedtünk, de mostanában egyre jobb a kapcsolatunk már szinte nem is veszekedünk.

Van még egy ikertesóm aki 15 éves fiú és hát ez az iker rosszaság meg van közöttünk szóval civakodunk de elvagyunk ^^

15/F

2013. máj. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!