Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Van tesótok?

Kamaszok! Van tesótok?

Figyelt kérdés

Ha igen lány vagy fiú,mennyi idős,és ti mennyi idősek vagytok,és lányok/fiúk vagytok?Remélem,érthetően "fogalmaztam."És milyen a kapcsolatotok?

Nekem van egy 13,5 éves húgom és egy 11 éves öcsém.Jóban vagyunk,veszekedni is csak néha szoktunk.De akkor is hamar kibékülünk,mert a húgom nem haragtartó,em szereti ha feszkó van.

16/L


2012. júl. 19. 14:36
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
100%

11 éves húgom van, ő is "hagggyááááááálmááááááááár!"-korszakban van. Bemegyek a szobába kihozni pl. egy könyvet, meg akarom ölelni, azonnal : HAGGGGGGGYÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁLMÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁR!

17/L

2012. júl. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
100%

Nincs tesóm és már nem is lesz,de ez olyan rossz.:/:((


16/L

2012. júl. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! ne sajnáld! :DD
2012. júl. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
100%
Dee néha lehet tehernek érezzük őket. De én a tesóm nélkül nemtudom mit csinálnék. Meg nem lenne az a sok hülyeség meg egymás szivatása,ááh..><:DD
2012. júl. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:
100%

Van egy 25 éves bátyám, most végzett egyetemen és egy 22 éves nővérem . A bátyámmal nem túl szoros a kapcsolat , dumálgatunk , elvagyunk de nem az a "hűmennyireszeretlek(L(L)^^^^" . A nővérem... na vele nagyon jól kijövök :D Sokan mondják , hogy rettentően hasonlítunk... nekem barna szemem van . Neki zöld . Sötéttebb barna hajam van , mell alá érő. Neki festett szőke és vállig érő . Ő 180 cm körüli . Én 168 cm vagyok .... Jó, a beszédstílusunk és az érdeklődési körünk tényleg hasonlít (zenékben,filmekben,pasikban ... [ami meglepő, tekintve a 8 év korkülönbséget]) Tegnap pont összevesztünk, hogy nem hívtam meg moziba amikor az osztálytársaimmal mentem , és nem szóltam neki hogy megyek , ezért jött haza hozzám Budáról... (Itthn lakik ő is meggy a bátyám is )

De kibékültünk :)

2012. júl. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
100%
*meg
2012. júl. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim válasza:
83%
5 éves húgom van jól elvagyunk néha vitatkozunk, de amúgy minden rendben:)
2012. júl. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
100%

van egy 18 éves bátyám...eléggé változó..van amikor: takarodjál ki a szobámból,húzzál el a géptől,fogd be a pofádat,mit járkálsz körülöttem?! korszakban van..néha meg: mit hozzak drága testvérkém?mindjárt odaadom a gépet:) vagy gyere mutatok valamit..(nem túlzok tényleg ilyeneket mond..de ezt a drága testvérkémet általában nem gondolja komolyan...:DD)

egyébként eltűröm..főleg hogy nem eszik csokit és mind az enyém hahahahah :DDDD

13/L

2012. júl. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
100%
Van. Lany, 23 eves...Jo, amiota kikoltozott Olaszba...azota jo kapcsolatunk van...rajottunk hogy akarmennyit veszekedtunk elotte mennyire szuksegunk van egymasra, es nagyon varom ha jon haza:D 16/L
2012. júl. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:
100%
Én 12,5 éves lány vagyok tesóm meg 1 hónapja lett 18éves.Ő fiú. Tegnap egész nap követtem(készült mert ment Balatonra), jókat nevettünk meg néha megöleltem és hagyta magát. ' hete meg még inni se akart adni ebéd után merthogy annak a dolga az italtöltés, aki először végez(nálunk így szokás) és ő végzett utoljára. Könnyeimet törölgettem miközben egy hülye vizet töltöttem magamnak. Változó nálunk a viszony.
2012. júl. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!