Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerinted egy 17 fiú éves...

Szerinted egy 17 fiú éves gyereket hány buliba kellene elengedni egész nyáron, összesen?

Figyelt kérdés
3-4ig tartanak.
2012. júl. 23. 21:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk heti 1-ben limitálnám kb. De nem lennék túl szigorú, tehát ha véletlen van egy hét, amikor becsúszna kettő, akkor oké.
2012. júl. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan 27-re.
2012. júl. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

17éves, ergo majdnem nagykorú.

tehát a válaszom: amennyire akar menni

2012. júl. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ. Ha jó tanuló a gyerek akkor mondjuk mehet minden hétvégén, ha rossz tanuló akkor örüljön ha egyszer elmehet, a többi idejében meg tanulhat a sulikezdésre.
2012. júl. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Magyar vagy úniós szabvány szerint????

Na, viccet félretéve. Szerintem ezt nem lehet limitálni. Függ a bulizási szokásoktól (iszik-e stb.) Én lányként anno nyáron minden hétvégén mehettem, bár meg is kerestem a rávalót.

2012. júl. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem anyucit rántja le minden egyes alkalomkor 5 rugóval, hanem van rá pénze vagy dolgozik érte, akkor heti 1-2 korrekt.
2012. júl. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Egy másik 75%-os válaszoló vagyok,nem a tegnapi.:)

Szerintem ezt pontosan nem lehet meghatározni,magyarázd el neki,hogy túlzásokba ne essen,viszont mehet bőven bulizni.:)

2012. júl. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92
2012. júl. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
63%

Ez egy rettentően nagy baromság. Csodálkoznak aztán ha az emberek verik a gyerekeiket. Ilyen nevelési módok mellett...? Nem csodálkozok.

Heti 1 buli? Mit gondolsz h a hét többi napján meg ül a szobájában és tanul? Ugyan már. Ha egy fiatal, főleg egy 17 éves fiú aki már majdnem nagykorú mikor menjen el bulizni ha nem most? 40 évesen?! 15-16 éves kortól 18-19 éves korig kell a fiatalokat engedni szórakozni nem akkor mikor már őszül! Jó, persze a tanulást is kell forszírozni de nyár van emberek! Azért van a nyári szünet h elfelejtsék h mi az az iskola. Nem h még bevágni a szobába. TANULNI! Megáll az eszem!

És most tudom h sok embernek az jut eszébe h "De az én szüleim is ezt csinálták." Ez is egy nagy hülyeség még pedig 2 okból. Az egyik az h gondoljunk csak bele. Akkor még 100 "prűdebb" világ volt. A másik meg h emlékezzetek csak vissza. Ti mit gondoltatok a szüleitekről akkor mikor azt mondták h "Nem mész szórakozni, takarodj tanulni."? Megmondom. Utáltátok őket, meg szidtátok őket, meg veszekedtetek velük! Azt akarjátok h a ti gyerekeitek is így emlékezzenek rátok?

Na ugye...? Csak ennyi! :)

2012. júl. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

17 éves fiaim vannak,én így csinálom:


hétköznap max este 11-ig maradhatnak ki,hétvégén(péntek,szombat)reggelig is,ha a buli úgy alakul.

Idén nyárom voltak már 4 napos fesztiválon,és kétszer hosszú hétvégés(2-3 napos) ottalvós buliban is.


Pénz: ha hajlandóak dolgozni azért,hogy legyen egy kis zsebpénzük,akkor azt nagyon szívesen kiegészítem,de ha semmit sem tesznek,csak úgy nem finanszírozom a bulijukat.


Ez a válaszom,de egyben érdekelne is, hogy más kamaszok ezt kevésnek vagy elegendőnek tartják.

2012. júl. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!