Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők hány évesen engednétek...

Szülők hány évesen engednétek a gyereketeknek köldökpiercinget?

Figyelt kérdés
most 14 vagyok és nagyon tetszik,jövőre a ballagásomra szeretnék csináltatni,és érdekel,hogy kb a szülők ezt,hogy fogadnák.
2012. aug. 1. 13:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én 15 évesen csináltattam. Most 17 vagyok, szüleim mai napig nem tudják, hogy van. Elég könnyen elrejthető pc.
2012. aug. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Szerintem szülőtől függ :)

Én 14 évesen csináltattam ajak piercinget! Azóta is meg van :) Azóta van 4 lyuk a fülemben :) És most 16 évesen csináltattam köldökpiercinget :)

Anyukám tiltott,de feleslegesen :) Mondtam neki hogy vagy megengedi és steril körülmények között csináltatom,vagy nem,de akkor titokban barátnőmmel :) ...

Amúgy nem fáj a köldök egyáltalán :) Nekem 2 hét alatt teljesen rendbe jött :) Az ajak sokkal jobban fáj bár azzal szenvedtem is 1-2 hónapot :/

2012. aug. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!