Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők ha a kamaszlányotok...

Szülők ha a kamaszlányotok elétek álna, azzal, hogy olvassátok el a történeteket amit írt elolvasnátok, érdekelne benneteket, esetleg örülnétek, hogy a gyereketek ír?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 16:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
igen.
2012. aug. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda buta kérdés,ki ne örülne ne viccelj..:)))
2012. aug. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Persze, próbálkozni lehet, maximum nem sikerül. Én nagyon sokat zenélek például és mindenki örül neki az egész családban. Eleinte csak próbálkoztam a gitárra és mára már tök jól megy az is meg így magamtól zongorázgatok is 1 éve. Valamint kórusban énekelek és templomban lépünk fel. Megéri csinálni az ilyen "művészeti" hobbikat szerintem :D.

16/f

2012. aug. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Mar annak nagyon örülnek h ir, de annak megjobban, h megmutatja nekem.
2012. aug. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
30%
persze, de ne kelts benne hamis illúziókat. a legtöbb tinit a nyugatosok hangulata érinti meg és nem jót akarnak írni, hanem csak álművészként pózolni. persze ha elég sok marhaságot hord össze és egy lmbt közösség tagja, akkor még sikeres is lehet.
2012. aug. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
utolsó nem értelek
2012. aug. 1. 17:16
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
Én biztosan örülnék, ha a kamasz lányom írással töltené az idejét (nem kábítózással, plázázással, pasizással stb.). Annak pedig pláne, ha még meg is mutatná a "művét".
2012. aug. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%
Elolvasnám, kíváncsi lennék a gondolataira, véleményére, érzéseire, de azért nem kell nagyon elájulni magadtól, majd' minden második tinilány irogat valamit. Kevés az igazi tehetség...
2012. aug. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
nem vagyok elájulva magamtól,csak egyszeruen a szuleimet nem érdekelné ahogy semmi ami velem torténik,a tesóm az egyetloen aki tudja,hogy szoktam írni,pedig csak egyszer mutattam meg neki amikor az apámnak is akit már akkor sem érdekelt csak elolvasta. csak kiváncsi vagyok más szulok milyenek.
2012. aug. 1. 17:47
 10/22 Alaque ***** válasza:
Ja hogy a kérdező a tinilány! Értelmezd az 5. válaszát úgy, hogy azt hitte, te vagy a szülő!
2012. aug. 2. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!