Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elolvasnátok ezt? Ti elhiszite...

Elolvasnátok ezt? Ti elhiszitek? Hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

[link]


Hogy lehet, hogy ennyi idősen a teszt nem jelezte a babát, sőt még az orvos kézi vizsgálattal sem érezte?


2012. ápr. 27. 14:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így nem igaz, ahogy le van írva. Itt-ott kilóg a lóláb. A történet szerint már egy ideje fáradékony volt az anyuka, azért ment el orvoshoz, meg csinált tesztet. A vizsgálat negatív. Aztán azt írja, hogy eltelt 6 hét, majd 2 hét, és ismét 2 hét, és akkor látták meg a 10 hetes babát. De a 6+2+2 eleve 10, és mikor először terhességről beszélhetünk, akkor már 4 hetes terhes az illető, főleg ha már tünetei (álmosság) is vannak. Szóval ez sehogy nem jön ki, mert akkor mikor először orvosnál járt már akkor legalább 4-5 hetesnek kellett volna legyen.
2012. ápr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát, az internet sokat elbír... Időnkét itt-ott betesznek egy-egy ilyen jellegű sztorit sokkolni a népet, hátha valaki elhiszi. Ugyan már!
2012. ápr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Amúgy az még nem olyan vészes, hogy a végén a 14-15 hetes terhesség helyett csak 10 hetes, mert bele lehet magyarázni, hogy akkor az első vizsgálatnál még tényleg nem volt terhes, de ettől függetlenül nem hiszem el azt, hogy sem a teszt, sem az orvos előző nap nem érzett egy 10 hetes terhességet. Nekem már 5 hetesen mondta a doki, hogy megnagyobbodott, gravid jellegű uterus...
2012. ápr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is 10 hetes terhesen még az orvos kézzel nem tudta megállapitani és az akkori uh-on is nehezen észrevehetően látszott a pici, nem tudták hogy kint vagy bent van-e. Az első tesztem negativ lett akkor nekem is csak később mutatott pozitivat. Nem tudom miért mert az utána következő terhességeket azonnal kimutatta. De mindenesetre az a terhesség rosszul végződött, talán ezért is.
2012. ápr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Egy szavát sem hiszem el.

Már a manuális vizsgálat is kimutatja, de ha csak 5 hetesről is beszélünk, már akkor szólnak, hogy megnagyobbodott méhről van szó és 2 hét múlva kontroll.

2012. ápr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Uh-n már lennie kellett szivverésnek kb az 5-6héttől........
2012. ápr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ezzel a bloggal kapcsolatban amúgy is vannak fenntartásaim, rengeteg blődséget írnak. Ezt sem hiszem el, ahogyan már írták is, itt-ott sántít.
2012. ápr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ácsi!

Most olvastam újra: csak pajzsmirigy vizsgálat volt, nem nőgyógyászati!

Akkor így már értem, hisz ha meg sem vizsgálták, akkor valószínűleg a doki nem tudhatta, hisz nincs a nő homlokára írva a terhesség.


A hypothyreosis tünete egyébként meg tényleg lehet fáradékonyság és menstruációs zavar.

Na ez így kerek.

2012. ápr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 krisztivan ***** válasza:
Barátnőm már elmúlt 2 hónapos amikor a vérvétel eredményére azt mondta a doki,hogy lehet tényleg terhes:-))3X vettek vért tőle,ez miatt.Egyszerűen nem volt olyan magas a Hcg szintje mint kellett volna.Ő erősködött hogy nem volt már két hónapja mensije és biztos benne,hogy baba van a dologban:-))Azóta már 12 éves a nagylány.
2012. ápr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti!

De azt írja, hogy az UH előtti nap volt a nőgyógyásznál, ahol negatív lett a vizsgálat.

2012. ápr. 27. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!