Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez csak engem idegesít?

Ez csak engem idegesít?

Figyelt kérdés
Nem sokat vagyok fel facebookon. De mindig azt tapasztalom, hogy minden 12-19 év közötti ott éli ki a mindennapjait. Mindig láttom kiírva, hogy: "unalom" "nincs semmi a tv-be" stb. Csak nekem olyan természetes az, hogy délelőtt főzök mosok takarítok délután meg edzeni rohanok vagy úszni esetleg barátokkal kimegyünk. És ezt szinte mindennapos szinten?!
2012. aug. 6. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is,ezért január óta fel sem mentem oda.Twitter még rosszabb úgy tudom.
2012. aug. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak a hülyék irják ki hogyu unatkozok meg ilyenek nekem is van olyan hogy nincs edzésem és senki se ér rá de nem írom ki 5x hogy unatkozok meg ilyenek. Legtöbb ismerősöm nem igen szokott mosogatni meg takaritani igaz ők fiúk :D
2012. aug. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem pont erre való a Facebook,hogy mindenki megosszon mindent...ha ez nem tetszik akkor tényleg nem is kell rá nézni.
2012. aug. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is irritál.

Tudod mi idegesítő még? Amikor minden 12-19 év közötti a gyakorikerdesek.hu-n éli ki mindennapját, olyan kérdésekkel, hogy "ez csak engem idegesít?" Ezt a helyet tartsuk már meg a normális kérdéseknek.

2012. aug. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4. haha xD



Egyébként a fész arra (is) jó, hogy az emberek megosszanak magukról dolgokat. Az, ha valaki 5 percenként postol, ráadásul magáról, tényleg idegesítő. De ha mondjuk napjában kétszer kiírja, hogy "unatkozok, valaki írjon", vagy ilyesmi, azzal nincs semmi baj.

2012. aug. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt utálom ha valaki minden v betűs szót w-vel ír.

Ha valaki olyat ír ki állapotnak hogy pl: Jaj de elegem vann a ...-ból meg ilyenek és akkor kiírja de ha megkérdezik mi a gond akkor: Nem akarok beszélni róla.



Na ezeket gyűlölöm.

2012. aug. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezért nem szoktam nézni az üzenőfalat, csak nagyon ritkán kb. 3-4 havonta egyszer. Basszus, ha valaki annyira unatkozik akkor fogjon egy könyvet és olvasson, vagy iskolaidőben tanuljon, nem hinném, hogy bárkinek is megártana. Ha meg olyan jó tanuló az illető akkor se árt egy kis ismétlés. A "v" helyett, mindent "w"-vel írunkról meg inkább ne is beszéljünk. A helyesírás meg megint más kérdés. Nem tudom kinél hogy van, de nálam a helytelen szavakat pirossal aláhúzza a rendszer, magyarul látom, hogy valamit rosszul írtam. Mondjuk nálam ilyen ritkán fordul elő, mert igyekszem odafigyelni a helyesírásra, de én is téveszthetek, de akkor kijavítom mielőtt még elküldöm az adott szöveget mondjuk egy beszélgetés során.

19L

2012. aug. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!