Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tini lányt nevelő anyukák...

Tini lányt nevelő anyukák válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Megjött a lányom menstruációja az első.Pár hete múlt 13 éves.Nem voltunk felkészületlenek már régen felvilágosítottam.De még én sem számítottam rá mert sehol nem szőrösödik.A melle már egy ideje nő.Másnak is volt ilyen hogy nem szőrős sehol és menstruál.Nekem fura.
2012. aug. 7. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Szia!


Miért kéne szőrösödnie?:) Ez függ attól, h mit örököl, szőrösebb lesz vagy kevésbé? Elég jel a "fejlődésére" h nő a melle :) A fiúk szőrösödnek ált. pubertás körnékén, a lányok később.

2012. aug. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Bocsi én 16 vagyok,de azért szerintem 13 évesen már teljesen várható volt,hogy megjön a lánynak a menstruációja.
2012. aug. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Hát tényleg furcsa, mivel általában először szőrösödik, de nincs ezzel semmi baj szerintem. Legalább még nem kell borotválkoznia.
2012. aug. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen várható volt.Írtam hogy nem is lepődtünk meg nem érte váratlanul.Csak emlékeim szerint először szőrös lesz a hónalj stb
2012. aug. 7. 11:15
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Én sem voltam sehol szőrös mikor megjött. A hónaljamat először 16-17 éves koromban kezdtem szőrteleníteni mert előtt nem kellett mert nem volt mit.


21/L

2012. aug. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Nem tudom ki pontozott le és miért mindenkit.
2012. aug. 7. 17:39
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Ritka, hogy egy lánynak nem szőrös a puncija és úgy menstruál, de már itt a Nők egészsége rovatban írta egy lány, hogy neki is még csupasz volt a puncija és úgy menstruált.
2012. aug. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális, nekem is így volt, a húgomnak is.
2012. aug. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek változó. Én is olvastam ilyen szőrösödésről meg fehér folyásról, aztán nekem nem is volt folyásom, és a hónaljam is csak több, mint másfél évvel későb kezdett el szőrösödni, mint hogy megjött.
2012. aug. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Most majd még jobban beindul a hormon háztartása, és majd szőrösödik. :) Szerintem nem furcsa. Ez természetes, mindenki más.
2012. aug. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!