Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Szüleitek füllentene...

Kamaszok! Szüleitek füllentenek néha miattatok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 20:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mit akarsz kérdezni? Miért kellene a SZÜLÖKNEK füllenteni?
2012. aug. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Apróbb dolgokban

Pl. a rokonok hivják a családot de a lánynak nincs kedve menni és akkor anyuka kitalálja hogy már előre megbeszélt programja van szóval nem tud jönni ( közben meg a lány otthon marad ) és nem az van hogy : DE IGENIS JÖNNÖD KELL !!

Ilyen apróságokra gondolok :-)

2012. aug. 9. 20:15
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a helyzetben....

Van pár rokonunk, akiket anyámék sem bírnak. Náluk szokott menni ez a duma, de akkor leginkább az egész család részéről. Ha viszont másokhoz megyünk, akkor nyíltan elmondják, hogy én nem akartam elmenni.

Nálunk leginkább én hazudok, nem ők miattam :D

Sosem húznak ki semmiből, oldjam meg a problémáimat magam... 15/L

2012. aug. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen,nekem anyával szoktak lenni néha ilyen kis 'cselszövéseink', és én örülök neki,hogy segít:)

De ha úgy van,hogy nem akar miattam hazudni/füllenteni akkor azt mondom neki,hogy akkor inkább ne is mondjon semmit:)

Így suliban is szokott segíteni a tanároknál,vagy ha otthon maradok. Szóval a kérdésedre a válaszom: igen,szokott.. de nem sokszor,szóval ha már megkérem,hogy segítsen az már a végső eset,mert utoljára tőle kérem meg,hogy kicsit segítsen már :D mert vannak helyzetek mikor kicsit kamuzni kell..

16l

2012. aug. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi ! :-)

Én édesanya vagyok , csak érdekelt hogy ez kinél hogy megy.

2012. aug. 9. 20:55
 6/15 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:

nemtán arra kért a lányod,hogy füllents miatta?:))

2012. aug. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ilyen esetekbe az én anyum is szokott :)
2012. aug. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem idöközben négy felnött gyerekem van. Ha valamelyik nem akart valahová jönni, akkor nem hazudtam emiatt, hanem ö maradhatott otthon, ahová meg mentünk, ott megmondtam neki nem volt kedve.

Miért kellene ilyenkor hazudni?

2012. aug. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem , nem kért meg :-)

Én magamtól szoktam ilyeneket csinálni.

2012. aug. 10. 15:44
 10/15 anonim ***** válasza:
Szép pélat mutatsz a gyereknek!!! Minek kell hazudozni? Mondd meg az igazat, aki értelmes, az megérti, hogy a kamaszok ilyenek, aki meg idióta, annak úgyis mindegy.
2012. aug. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!