Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért nem kellenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért nem kellenek nektek a kedves, megértő, rendes fiúk? Most az tényleg jobb, hogy elkezdtem miattatok bunkóvá válni?

Figyelt kérdés

Komolyan már egy ideje egyre inkább köcsög vagyok, meg beszólok szép lányoknak, nem tudnak irányítani és ez zavarja őket, mert épp az ilyen szép lányok utasítottak vissza legtöbbször, így én is úgy bánok velük, bunkó, durva, lekezelő és pimasz, undok vagyok velük meg közömbös.


Nem lettem sikeres nőcsábász, de jobb érzés rossz fiúnak lenni és visszaadni, amit a lányok is csináltak velem.


2012. júl. 3. 22:36
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%

Imádom ezt a témát.


Nem baj, ha kedves meg megértő vagy, csak légy mellette magabiztos és határozott is. Ennyi a titok.


Amúgy férfi vagyok.

2012. júl. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
100%
DE kellenek. Csak mellette legyen mégis férfi, ne egy ilyen pipogya,minden mindegy alak. Igenis teperjen le, nyomjon a falhoz...De ne faszkodjon, ne legyen hím-soviniszta stb.
2012. júl. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
100%
Már megint:)) egy szó: középút haver.
2012. júl. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
100%

Ne siránkozz és általánosìts, mert elhajtott valami kiscsaj, hanem szedd össze a tökeidet és lègy FÈRFI! Kedves ès határozott egyszerre.

25/n

2012. júl. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz! Nagyon jó az, ha egy pasi megértő, kedves... de ha nem férfi, akkor egyszerűen nem kell!

A legjobb kombináció, ha határozott, de közben kedves is... és van ilyen! :D

2012. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 x) ***** válasza:
100%

Namost... az hogy rosszfiús stílus az nem azt jeleni hogy bunkó paraszt vagy minden lánnyal. Az szerintem csak olyan lányoknak jön be akikkel nincs rendben valami fejben. Lehetsz akármilyen kedves és megértő ha nincs elég önbizalmad megmutatni magad. A másik meg az hogy azért tetszenek a lányoknak a rosszfiús pasik mert izgalmasabbnak hatnak. Akikért küzdeni kell egy kicsit. Én utálom a nyomulós pasikat. Kezdeményezni és nyomulni nem ugyan az.

Az önbizalom a legfontosabb, és az hogy ne legyél unalmas. Ha te különböző taktikákat keresel a csajozásra és nem önmagadat adod, akkor várhatod hogy bármi is összejöjjön.

2012. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
100%

A férfias fiúk jönnek be, bocs, te lehet, hogy nem vagy férfias, csak bunkó.

Persze a lányok többségének fogalma sincs, hogy a férfias és a bunkó nem ugyanaz. Nekik bejön a primitív szöveg, a durvaság.

Nekem nem.

Egy férfi legyen férfi, ne síró kisfiú.

2012. júl. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:

Ezeknél a külső számít, igazából én rájöttem, mind felszínes és anyagias. Jóképűség, magasság, izmossáég és pénz a nyerő négyes. Ebből, ha már kettő megvan, akkor tuti a siker. Magasnak nem nehéz lenni, kivéve nekem, aki ritka alacsony.


Őszintén szólva belefáradtam a lányokba, sehogy sem vagyok jó neki, hát akkor minek kezdeményezzek, inkább bunkózok, akin látom, hogy megérdemli, illetve megvédem azokat, akiket ezek a beképzelt lányok támadnak.

2012. júl. 3. 22:49
 9/54 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy lehet fel sem tűnik neked, de magadnak okozol ezzel kárt, rossz kedved van más hülyesége miatt, most ez megéri? Szard le simán az egészet, nem kell ezen annyit agyalni, sőt semennyit sem kell.
2012. júl. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
68%
KÖNYÖRGÖM NE ÁLTALÁNOSÍTS! Nem minden lány ilyen... Én sem vagyok ilyen.
2012. júl. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!