Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szulok szoktátok "sértegetni"...

Szulok szoktátok "sértegetni" a gyereketeket?

Figyelt kérdés

engem anyám szokott azzal,hogy sovány vagyok(pedig nem is,igaz lehetnék pár kilóval tobb,de csinos vagyok,és nem is tudok meghízni)

14/L


2012. aug. 26. 16:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%
Engem azzal húznak hogy dagatt vagyok, pedig nem is igaz... 168cm/63kg... szerintem nem sok az 14vagyok:))
2012. aug. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
hehh engem is dagadtoznak a szüleim (12/L vagyok 168 cm és 59 kg) és azzal is piszkálnak, hogy túl antiszociális és érzelmes vagyok, plusz még anyum néha alkesznak szokott hívni, mert szeretem a sört és a likőröket :D (de nem iszok, csak szeretem az ízüket)
2012. aug. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
egem anyukám piszkál néha, hogy úgy nézek ki mint egy elefánt...:D de azért szeret :P
2012. aug. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Engem is azzal szekál (bár ez enyhe kifejezés) hogy fogyjak le. 158cm és 51kg vagyok. Otthon már nem is merek enni mert anyukám rögtön a fejemhez vágja hogy állandóan csak eszem. A másik meg ha elszúrok valami akkor folyamatosan azt kapom napokig hogy mekkora hülye vagyok. Múltkor mosogatás közben elvágtam a kezemet elég mélyen és ahelyett hogy rohantak volna velem a kórházba összevarratni előtte 1 órán keresztül szidtak micsoda kétbalkezes vagyok és azonnal töröljem fel a vért a padlóról. Szerintem a szüleim kicsit abnormálisak. :/

15/L

2012. aug. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem apám szokott, azzal, hogy kövér vagyok. Mondjuk tényleg van miből fogynom (169 cm, 58 kg).
2012. aug. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: 16/L
2012. aug. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
engem anya, hogy engem csak örökbe fogadtak :DDD mert elég sok mindenben kitűnök a kis unalmas családunkból és kiskoromban egyszer megkérdeztem tőle, hogy "anya ugye nem vagyok "örökbe fogadva?" :D azóta piszkál, hogy de, kislányom! :DDD
2012. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

apa mindig piszkál hogy ideje lenne "áramvonalasodni" (úszni szoktam, de nincs úszóalkatom), mikor beállok elé mikor pl tv-t néz, akkor meg mondja hogy apád nem üveges, de minden vágya volt, stb. :D anya otthon hív "kisbiccsnek", ki tudja miért :"DDDPlusz még majomgyereknek szoktak csúfolni...tudom furcsa de így mutatják ki hogy szeretnek :))

15L

2012. aug. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 tüptürüptürüpp ***** válasza:
100%

Én kamasz vagyok, de ha nem baj válaszolnék én is. Komolyan soha nem szoktak sértegetni, de így poénból előfordul, főleg anyunál, de ez oda-vissza megy.

Nálunk ezek mindennaposak.

15/L

2012. aug. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%
5-ös, szerintem az nem is kövér, teljesen jó súly.
2012. aug. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!