Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti meddig engednétek...

Szülők! Ti meddig engednétek el 15 éves fiú gyereketeket szombat este?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 18:43
1 2 3
 1/30 zkriszti3 ***** válasza:
43%
Nyolc óráig, bár nekem lányom van de ebben az esetben ez mindegy .
2012. jan. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ, mennyire megbízható a hely és társaság, illetve érte mész-e. Ha jó helyre megy és érte mész, akkor sokáig. Egyébként meg az előző 8 órája.
2012. jan. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
58%

ameddig akar. nem az a lényeg, hogy legyen egy időpont, amikor haza kell érnie. mire jó az?

hosszadalmasabb és fáradtságosabb munka, d emeg kell tanítani a gyerekeket hogy kell szórakozni. ha tudom, hogy nem fog gyereket csinálni másnak, ha nem fog lerészegedni, ha nem fog drogozni, ha nem fog kocsit lopni, mert megbízok benne, és mert ismerem, akkor meg miért fosszam meg a fiatalság örömeitől, hogy a haverjaival van, és mint minden kamasz fiú, lányokkal lehet, bulizhat, jól érezheti magát, lazulhat. jobb -e az, ha itthon kuksol?

2012. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
64%
Én szerintem, ha a fiad megbízható és tudod, hogy nem csinál hülyeséget akkor bármeddig. Ilyen korban szerintem már el lehet dönteni azt, hogy mikor vagyok fáradt és akarok haza menni. Vagyis, ha te azt mondod, hogy érjen haza 8-ra de ő még maradni szeretne akkor miért ne maradhatna? 2 óra azért a mai világban nem olyan sok idő. Vagy ha 1-ig maradhat kint de ő 3-ig akar. Mi történhet 3-kor ami 1-kor nem? Az, hogy elüti egy kocsi vagy megverik ugyan úgy megtörténhet vele nap közben is.
2012. jan. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
27%
este 8ig,15 évesnek nincs helye kint az utcán sem szórakozóhelyen,legyen bármilyen nemű
2012. jan. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez változó.

Attól függ,hogy éppen milyen jegyeket kap a suliban,hogy viselkedik itthon.

De az is lényeges,hogy hová.Ha pl. moziba mennek és 7-kor kezdődik a film,akkor nem mondom azt,hogy legyen itthon 8-ra.

2012. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 zkriszti3 ***** válasza:
68%
első vagyok és látom milyen bátor szülők vagytok, hogy így lepontoztatok. Már ha valóban így van. Nem csak a mi gyerekeink kezdeményezhetnek olyan dolgokat amiből baj van ,de minél később van annál nagyobb az esélye annak, hogy olyan emberekkel találkozzon aki -akik beleköthetnek , molesztálhatják. Akár drogosan, akár ittasan. Nyugodtan pontozzatok le újra az én gyerekemre én vigyázok, én vagyok érte felelős, és bizony jogom van aggódni mert szeretem. Mivel ő is szeret betartja a rendet.
2012. jan. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
90%

"Én szerintem, ha a fiad megbízható és tudod, hogy nem csinál hülyeséget akkor bármeddig. Ilyen korban szerintem már el lehet dönteni azt, hogy mikor vagyok fáradt és akarok haza menni. Vagyis, ha te azt mondod, hogy érjen haza 8-ra de ő még maradni szeretne akkor miért ne maradhatna? 2 óra azért a mai világban nem olyan sok idő. Vagy ha 1-ig maradhat kint de ő 3-ig akar. Mi történhet 3-kor ami 1-kor nem? Az, hogy elüti egy kocsi vagy megverik ugyan úgy megtörténhet vele nap közben is."


Én ezzel egyetértek bár nekem is lányom van .

35.N

2012. jan. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
31%
22.03as,én felpontoztalak,mivel veled értek egyet,20:11es vagyok
2012. jan. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
71%
szerintem erős túlzás a 8óra. 10-11re legyen otthon.
2012. jan. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!