Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Belezúgtam volna a legjobb...

Belezúgtam volna a legjobb barátnőm bátyjába?

Figyelt kérdés

Egy évvel idősebb nálam a srác. Mostanában nagyon sokszor gondolok rá, és olyanokat álmodok vele, hogy még. Sokszor dumálunk, jóba is vagyunk, sőt úgy érzem h őneki is bejövök, mert folyton hülyül velem stb.

Szerintetek ez helyes dolog?


2009. aug. 4. 16:00
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
13 éves lány vagyok
2009. aug. 4. 16:01
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
Miért kell megkérdezni ezt?Most komolyn...ezt egyedül te tudod!!!
2009. aug. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Azért, mert nem vagyok benne biztos....és össze vagyok zavarodva...és tanácstalan vagyok, és nem tom h a barátnőm mit szólna hozzá, ha megtudná...
2009. aug. 4. 16:21
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem biztos, hogy belezúgtál, lehet, hogy csak tetszik. Kezdesz felnőni, ez ilyenkor teljesen normális. Nincs olyan, hogy helyes dolog vagy nem, ez van és kész. Mit szeretsz benne? A lényeg, hogy bármi is lesz, mindig legyen a helyén az eszed.
2009. aug. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Nem tom...Eddig mindig másmilyen srácok tetszettek...A humorát nagyon szeretem, meg azt is h a legelképesztőbb helyzetekben is fel tud vidítani, és h ugyanúgy gondolkodik mint én

2009. aug. 4. 19:26
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj:(én is 13 éves vagyok)

Ha a barátnőm belezúgna a bátyámba akkor nem lenne semmi gomdom vele.

Viszont Te tudod,hogy milyen a barátnőd!!

De kérdezzd meg tőle,hogy hallod milyen lenne már ha járnék a bátyáddal??

-Ő mond valamit és ha elkomolyodik akkr

Rávágod hehe vicceltem nyugimár kíváncsi voltam milyen fejet vágsz.

Ha pedig mondja h jó lenne vagy nem mondana semit

Akkor elmondod,hogy Neked bejön egy picit a bátyja ,de nemtudod mit csinálj,mert Te nem szeretnéd ha erre a barátságoto menni rá.


De szerintem ez nem olyan vészes,de smmiért se ad oda a barátnődet a pasiért.Tudod a pasik jönnek-mennek,de a barátnőt azt nehéz elkapni ,de mégnehezebb visszahúznod :)

De az rosszabb lenne ha a saját bátyád tetszene,szóval Tiéd a döntés :9

remélem segítettem.

2009. aug. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Sokat segítettetek, főleg az utolsó hozzászóló:)
2009. aug. 5. 12:11
 8/20 A kérdező kommentje:

A hülyülés alatt azt értem, h pl. múltkor is dumálunk msn-en,én meg írom neki h pill, mindjárt jövök.Elmentem tusolni,utána visszanéztem msn-re. Ő meg kérdi h hol voltam stb. Mondom neki h zuhanyoztam. Erre elkezdi h nem akarok-e még egyszer(vele együtt), mert h szívesen segítene. Én meg mondom h köszi egyedül is megy. Kérdi tőlem h mikor keríthetnénk egy közös zuhanyra alkalmat...Én meg próbálom terelni a témát...

Szval néha olyanokat mond és kérdez, h teljesen belepirulok...

2009. aug. 5. 20:55
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor valószinüleg te sem vagy közömbös a számára. Örülj neki :)
2009. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

22:05-vagyok:

Csak ne essél bele az ilyenekbe,mert lehet,hogy csak szívat a haverokkal(persze nembiztos),de vanrá esély mivel 14 éves,hugának a legjobb barátnője miért ne?

Szóval csak óvatosan.Nekem is van egy ilyen haverom és visszaszoktam írni:Holnap jólesz??-Persze nekem jó.én erre:OK akkor holnap este találkozunk nállatok zuhanyozni na pá.Vagy ilyesmi és akkor elvagyunk.Persze csak viccel szóval nem kell komolyan venni vannak ilyen fiúk -_-' xD.

Szóval,kérlek nedőlj be minden hülyeségnek oké??

És sok sikert.Majd írd meg barátnőd mit szólt.

Px.

2009. aug. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!