Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Belezúgtam a dokimba?

Belezúgtam a dokimba?

Figyelt kérdés
Tiszta hülye vagyok.Mióta hazajöttem a kórházból nagyon sokszor gondolok rá.Miért van ez?Tudom a dokikban mindig van valami ellenálhatatlan na de akkor is, mégis cak nála szültem.Nem tudom kiverni a fejemből!!!Alig vártam a 6 hetes kontrollt, de azon is túl vagyok:( Fura mi?Ez normális?Mit tegyek?
2009. szept. 25. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezekeért még a hormonok felelősek:) Azért gondoljunk bele, kismamaként nagy hassal, szerintem senki nem tartja magát egy sexbombának, és hirtelen megszűnnek ilyenkor, az utcán utánunk forduló férfiszemek is:) A dokid viszont, minden alkalommal, kedves veled, legalábbis az én dokim, mindig egy kis angyal, mindig mosolyog:) És azért ez 9 hónapon keresztül így megy, ami gondolom minden nőnek jól esik:)
2009. szept. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Aha, csak nekem ez szülés után kezdődött. addig "észre sem vettem"! Csak mikor utolsó nap megvizsgált a kórházban akkor tűnt fel milyen jól néz ki! Szóval ennek már 2,5 hónapja. Nem múlik el!
2009. szept. 25. 09:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én nem zúgtam bele, de rengeteget álmodtam vele. szerintem ez természetes. a szülés egy katarktikus élmény, és ezt az élményt valahol vele éled meg. én nem tulajdonítanék ennek nagy jelentőséget, majd elmúlik, koncentrálja párodra és a babádra.
2009. szept. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi majd igyekszem:))
2009. szept. 25. 09:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!A 6hetes kontroll után voltál már nála?Lehet hogy akkor még a hormonok tomboltak,de azóta már ha meglátnád szinte észre sem vennéd amikbe "belezúgtál".
2009. szept. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hú, na ezzel én is így vagyok. Tuti jó pasi volt a dokim, fiatal, mindig kedves és mosolygós. Szülés után is jött a kórterembe érdeklődni, hogy hogy vagyunk és olyan jól esett. Alig vártam a 6 hetes kontrollt, hogy újra lássam és képzeld rendesen zavarban voltam a vizsgálat közben, talán jobban, mint lánykoromban bármikor. :D Pedig ő aztán már látott kívül-belül a császár közben, na de mégis. Éreztem, hogy ég az arcom, kivert a víz, nagyon kínos volt. :D Ennek már 3 hónapja, de még mindig szívesen gondolok rá. :P
2009. szept. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Velem remélem nem lesz ilyen:D az én dokim az, akinél anno én születtem:D Muris a haja, és kicsit furin beszél, olyan.. aranyos apuka-nagypapa átmenet:)

De tény, hogy a hormonok sokmindent befolyásolnak.

Ugye nem vagy férjnél? O:)

2009. szept. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok.De ha úgy is lenne ez szimplán plátói dolog,és nyilván itt meg is áll! Meg ha jobban bele gondolok ez a "belezúgtam" enyhe túlzás.Inkább tényleg csak szívesen gondolok rá! Lehet kezd helyreállni a hormonháztartásom!:))
2009. szept. 27. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!