Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszos anyukák, ebbol mit...

Kamaszos anyukák, ebbol mit gondolnátok elso olvasásra, ha lányotok írná? 14/L

Figyelt kérdés

anyám elég sokszor okozott már fájdalmat az évek során nerégiben úgy vettem észre megváltozott és szeret,de hirtelen ujra a régi lett.most írtam ezt gondoltam,ha ezt elolvassa talán rájon,hogy mit is érzek.na meg persze nem o az egyetlen aki miatt így érzek,de o bántott a legjobban.


Gyűlölöm az életem,gyűlölöm azt aki vagyok,ahogyan élnem kell.Gyűlölöm az embereket,gyűlölöm a világot,gyűlölök mindent ami velem kapcsolatos.Gyűlölöm,hogy nem lehet az aki szeretnék,hogy ide szulettem,hogy így kell élnem.gyűlölöm,hogy másnak kell mutatnom magam,hogy hazudnom kell,s ha hazudnak nekem.Gyűlölöm,hogy senki sem segít,egyedul vagyok és mindenki támad.Gyűlölöm azokat akik azthiszik csak boldog lehetek,gyűlölöm azokat akik hátráltatnak célom elérében.Gyűlölöm magamat,mert gyenge vagyok s gyáva,gyűlölöm az embereket kik elérték,hogy féljek,gyűlölöm,hogy senki sem mondta légy eros,hogy senki sem mondta az élet ilyen is lehet,és gyűlölöm,hogy gyűlölök mindent.



2012. aug. 28. 18:45
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
80%

Azt, hogy alapvetően küzd a "szokványos kamasz problémákkal", a baj, hogy EGYEDÜL van. Senki nem segít neki, úgy tűnik, sem a szülei, sem a barátai. Kellene találnia legalább egy olyan stabil felnőttet, akire számíthat, és aki időt szán rá és szereti, elfogadja.

Tanár, nagynéni, valamilyen "kontakt személy", aki nem az ő korosztályából való. Ennek hiányában rossz irányba is sodorhatja az élet. Reméljük nem így lesz!

2012. aug. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
96%

Ja, és remélem a lányaimmal jobban tudjuk majd kezelni ezt az időszakot. Az enyémek még kicsik...

első

2012. aug. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
oké csakhogy tisztázzuk nem a kamaszkor miat vagyok ilyen anyám kiskoromtól így viselkedett velem,amikor még kamasz sem voltam,szóval ez nem kamaszkori probléma,csak épp most vagyok kamsz.már egy pár éve így érzek,de anyám megváltozott és jó volt egy ideig,de megint olyan,mint azelott.
2012. aug. 28. 18:56
 4/34 anonim ***** válasza:
97%

Az én anyám sem egy álom. Sőt...

De én erre az írásra mégis csak azt mondanám, hogy ilyen tipikus, általánosságokat tartalmazó, kamaszos. Ne értsd félre, nagyon jó, hogy kiírod magadból a fájdalmadat, és a gyűlöletet.

Aztán majd jönnek vidámabb napjaid, másképp érzel majd.

2012. aug. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
74%

Szokásos szöveg ennyi idősen. Semmit nem szólnék hozzá. Egészséges reakció a hormonbombára a szervezetedben, az lenne baj, hanem lennének ilyen hullámzásaid. Teljesen természetes folyamat. 14-17ig mindenki mindent túldramatizál, a jótól megőrül a rossztól meg akar halni. Aztán felnősz és rájössz, hogy anyád sem akar neked rosszat, csak ő is ember, ahogy mindenki más is, és hibázik. Nem tudja, hogyan kell anyának lenni, csak teszi, amit tud, te meg a túlérzékenységi rohamodban mindent magadra veszel. De eljön az idő, amikor rájössz, hogy a Föld a Nap körül forog, és nem körülötted, és egy-egy mondat mögött a semmi plusz nincs, csak annyi, amennyi benne van. Sokkoló, de Te is hibázhatsz. Aztán beállsz a sorba, felfogod, hogy mit jelentett tininek lenni és mit jelent felnőttnek lenni, és továbblépsz.

Ennyit gondolnék erről a pár sorról.

2012. aug. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
3%
Már bocs ,de ez nem valami zenében van vagy valahol máshol ? nem hinném hogy te írtad
2012. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
5%

az utolsóval egyetértek. meg semmi konkrétumot nem írtál, nem tudjuk, mivel bántott az anyukád.

btw megjegyezném, hogy nekem nem segít, ha leírom az érzéseimet

2012. aug. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
45%
Ejj ejj. De sajnáltadod magad! Mint valami elkényeztetett kislány! Aki olyan "szomorú", hogy az anyukája nem veszi meg neki a játékbabát. Mit gyűlölködsz itt? Tudod azért, hogy most te élhetsz több millió honfitársunk esett el, őket is gyűlölöd? Vagy az újszülött ártatlan csecsemőket is? Én is szoktam, de akkor arra gondolok, hogy van nálam 1000x "sanyarúbb" sorsú gyerek, ők meg mégis boldogok. Nekem van szerintem a legjobb édesanyám, az életét is oda adta volna értem, akármit csináltam, mindig kedvesen közelített hozzám. Csak az egészben tudod mi a szopacs, hogy egy hónapban 1x láthatom, mert elváltak. Örülj, hogy még ott az édesanyád és a világra hozott, hogy ad enni, inni. És biztosan szeret. Szóval kapd össze magad és fogd be a szád és ne gyűlölködj. 14/F
2012. aug. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
ezt én írtam teljesen egyedul amugy meg nem le sz*rom,hogy másnak mi gondja van nekem van problémám már kiskoromtól az anyámmal és nem az,hogy nem vett nekem babát vagy akármit,nem vagyok elkényeztetett és konyorgom értsétek már meg,hogy nem csak most érzek így évek óta ez van amikor rádobbentem anyám milyen valójában nem a kamaszkor miatt,hanem anyám miatt.mástse bizonyít csak azt,hogy mennyire gyulol engem,sosem torodott velem,azzal,hogy érzek csak fájdalmat okozott,és igen néha gyulolok mindenkit,de ez nem tart sokáig mert ott van az apám,a tesoim és a tesom gyerekei,a barátaim oket szeretem,de néha ráju is duhos vagyok,és gyulolom az olyan embereket mint ti,hogy csak támadnak,mert itt mindenki azthiszo az emberek csak boldogok lehetnek
2012. aug. 29. 12:44
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld átírni a kis szabad versedet egy gyűlölöm- egy szeretem mondatokra. Úgy könnyebb lenne valamit válaszoni, mert ha a mostani formáját nézem, ennyit értek belőle: MÉRGES VAGYOK!!!
2012. aug. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!