Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok, ha a...

Ti mit gondolnátok, ha a gyerekszobában csak egy ágyat láttok, pedig két gyermek van?

Figyelt kérdés

Jövő héten jönnek az óvónénik család látogatni, ugye ismerkednek a gyermekkel, felmérik a körülményeket.

Ezzel semmi baj sincs, de a fiamnak még nem lesz kész az ágya. Kárpitosnál van, matraccsere-huzatcsere. Megértik az óvónénik, hogy miért nincs épp ott az ágy, ahol lenni kéne, vagy megint begyűjtök egy feketepontot.

Tudom ez legyen a legnagyobb gondom, de már a szülőin sikerült "elásnom magam", mert a fiam nem tudom elhozni ebéd után:S


2012. aug. 25. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt megmondod nekik, aztán gondoljanak, amit akarnak. Ha egyébként kiegyensúlyozott, tiszta, nem problémás gyerek, és a lakásotok normálisan néz ki, akkor nem lesz vele semmi bajuk. Ha meg nem hiszik el, hogy létezik az a másik ágy, akkor hívd meg őket akkor is, amikor már készen lesz!
2012. aug. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként meg nálunk az óvodában szerintem nincs is olyan gyerek, akit ebéd után hazavisznek, mint maradnak olyan 4 körülig, mert a szülők dolgoznak.
2012. aug. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

én gyeses-nappali főiskolás vagyok, és kiverték a hisztit, mert nem tudom elhozni a nagyot, a kicsi velem járja a főiskolát...:)


Látszik a falon, hogy egy helyen szűz a fal-tiszta(nem porosodott-firkálódott), ahol az ágy volt.

Tény felújítás előtt állunk, ősszel lesz festés, belső burkolás, szóval "romhalmaz", de minden tiszta, renben vannak a holmik, igényes, egyszerű de szép bútorokkal...

2012. aug. 25. 14:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik, hogy még nincs kész az ágy, mert kárpitosnál van. Nincs ebben semmi. Nyugi :)
2012. aug. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!