Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnátok ha a 16 éves...

Mit szólnátok ha a 16 éves lányotok egy tetoválással állítana haza?

Figyelt kérdés
Meg sem kérdezte, hogy megengedem e, csak megcsináltatta tegnap. Azt mondta hogy nem gondolta hogy ehhez engedélyt kell kérnie.

2012. aug. 30. 13:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Ehhez a tetoválónak a szülő írásos beleegyezésére van szüksége, szóval megér egy utánajárást.
2012. aug. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%

Mindenképpen feljelenteném a tetoválószalont, hogy legalább más 18 éven aluli gyerek ne állítson haza tetováással. Ugyanis 18 éves kor alatt szülői hozzájárulás kell. Semmi bajom a tetoválással (nekem is van 3) de nem örülnék ha a lányom 16 évesen valami botor ötlettől vezérelve az engedélyem nélkül hazaállítana egy tetoválással, főleg úgy, hogy ha szépet szeretne és értelmeset (nem nike jelet a mellére vagy ilyesmi) akkor még támogatnám is.

Szóval szerintem finoman beszélgess el vele és próbáld meg megtudni, hogy hol tetováltatott. Ha nem árulja el akkor azt csinálnám, hogy lefotóznám és körbejárnám a szalonokat a városba, hogy ki csinálta és mindegyikben elmondanám, ha nem sikerül kideríteni akkor az összesre ráküldöd az ellenőrzést ( a tetoválók általában megismerik egymás munkáját)

A lányoddal sok mindent nem tudsz kezdeni, ha szép akkor nyugi de ha csúnya akkor jó kis lecke lesz e neki, sógornőmnek is volt egy ocsmány tündér a karján (komolyan mintha börtönbe rakatta volna fel) dacból csinálta tiniként. Felnőttként utálta és alig várta, hogy legyen elég pénze egy igényes takarásra (végül lett :))

2012. aug. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
Én azon agyalok,hogy egyáltalán a szalonban miért csinálták meg?A legtöbb helyen kivan írva hogy 18 éven alul nem tetoválnak csak szülői engedéllyel.....én is 18 éves voltam amikor anyukámat meg kérdeztem hogy lehet e.Nos ennek immár 18 éve de már akkor is ki volt írva hogy csak nagykorúakat tetoválnak.....
2012. aug. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem akarok senkit sem feljelenteni, nem az én stílusom. A tetoválás nem csúnya, igazából csak egy kis írás a csuklóján amit akár egy karkötővel el tud takarni ha arról van szó. Azzal van bajom hogy nem kérdezte meg én mit szólnék hozzá pedig eddig mindig mindent meg tudtunk beszélni, nagyon jó a kapcsolatunk. Szerintetek adnom kéne neki büntetést? És ha igen milyet?
2012. aug. 30. 13:24
 5/24 anonim ***** válasza:
9%

szobafogság

zsebpénz elvonás


de beszélgess vele ha amúgy nem olyan lázadó típus akkor lehet ez egy egyszeri esett volt

2012. aug. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
70%
Én nem büntetném, kifakulni attól nem fog a tetkó, sőt, még az idő kerekét sem pörgetheti vissza. Legfeljebb egy kis lelkiismeret-furdalást okoznék neki azzal, hogy tudatosítanám, mennyire nem érintett jól az őszintétlensége.
2012. aug. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagy büntetést én sem csinálnék, mivel a legnagyobb hibát ezzel kapcsolatban nem ő hanem a tetoválószalon követte el. A lelkiismeret furdalás keltése valóban jó, esetleg valami kisebb büntetés.

Én sem vagyok feljelentgetős és odaszólós típus, de azért itt lehet elgondolkodnék.

2012. aug. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Rendes szalonban nem csinálják meg 18 alatt szülői beleegyezés nélkül:P
2012. aug. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
13%
hova csináltatta? én elmennék vele és csináltatnék magamra is egyet. anya és lánya együtt ku*vul diszkóba nagyon adja
2012. aug. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Aggódnék, hogy tutira steril tűvel csinálták-e, és kifaggatnám milyen, melyik szalonban csináltatta, és megnézném a helyet. Másképp nem büntetném, minek? A tetoválás már megvan, ráadásul ha tényleg mindent megbeszéltetek, és egyébként "rendes" lány, lehet, hogy tényleg nem gondolta át, hogy a te engedélyed is kellett volna hozzá.
2012. aug. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!