Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti hagynátok hogy 12...

Szülők! Ti hagynátok hogy 12 éves lányotok fél 10kor érjen haza részegen?

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 08:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
100%
Ugye ez most egy vicc?
2012. máj. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
94%
anyuka! lehet nem itt kéne a gép előtt ülnöd ilyen esetben.
2012. máj. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
96%
A 12 éves lányomnak este 8-kor otthon a helye, alkoholt meg egyáltalán nem ihat, és nem is iszik, mert nem csak úgy nött, mint a gomba, hanem neveltem is.
2012. máj. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:
95%
Elég szomorú, hogy ez kérdés! Kiváncsi leszek az igen válaszokra.
2012. máj. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 anonim ***** válasza:
96%

NEM!

12 éves az még annyira kislány, hogy csak na!

2012. máj. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 anonim ***** válasza:
96%
én 12 éves vagyok de engem egyedül sehova nem engednek el csak haza a sulibol nemhogy részegen este tizkor állitsak haza ha nekem lenne gyerekem én biztos megbüntetném
2012. máj. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 anonim ***** válasza:
100%
Hogy erted?valoszinuleg nem hagynam,de ha mar megtortent,akkor nem hagyom vagy nem hagyom kerdese a dolog..megfelelo buntetes kiszabasa es egy hosszadalmas beszelgetes lenne,ha az en lanyom lenne.12 eves gyerek ne fel10re jarjon haza...bar valamiert biztos meg merte csinalni ezt, nem volt semmi,ami hazahuzta volna.erted?en ezert anno akkora pofont kaptam volna,mint a haz,mondjuk eleve meg sem mertem volna tenni ezt.
2012. máj. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 anonim ***** válasza:
92%
Na ne!! Az a szó,hogy "nevelés" nem mondd neked semmit?
2012. máj. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 anonim ***** válasza:
93%

Szerinted bárki is azt mondaná,hogy persze?

Amúgy: Bár sosem emelek kezet a gyermekeimre,most kapna egy nagy pofont. Nálunk suliidőben 3/4 10-kor a legidősebbnek(nyáron lesz 13) is már ágyban van a helye. Hétvégén is maximum éjfél-fél 1. Elbeszélgetnék vele erről a témáról,a veszélyekről és elmondanám mit kell csinálnia,ha valami történne. 1 hétig biztosan nem netezhetne. De egyáltalán a szülő hogy engedi el a gyermekét olyan helyre ahol inni is lehet és nem beszélik meg mikorra kell hazaérnie? Hálát adok Istennek,hogy az én lányaim jól neveltek,figyelek rájuk és nincs szükségük ilyen bulikra. Tanulás után szokott csak elmenni a barátnőivel sétálni,fagyizni. De akkor is vacsira haza kell érnie,ami negyed 8-kor van.(Nyáron lehet 8 óra is) Aztán fürdés majd egy kicsi TV-zés,olvasás,gépezés. Legkisebb lányom(6 éves) negyed 9-kor már alszik,középső(11 éves) 9-kor fekszik,nagylányom pedig fél 10 körül. Nem pedig szórakozni megy,még hétvégén sem. Esetleg egy barátnőjénél alszik vagy rokonnál. De hozzánk is szoktak jönni a barátnői. De ha egy kicsit bővebben is kifejtenéd kérdező a dolgokat és a miérteket kicsit jobb lenne a kép.

2012. máj. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim ***** válasza:
93%

Jaj, lányok... Ezt a kérdést nem az anyuka tette fel, hanem vagy egy másik 12 éves, vagy egy felháborodott anyuka, aki most itt szeretné kibeszélni a szülőtársa nevelési módszereit.

Nyilvánvaló, hogy ilyesmit direkt senki nem engedne.

2012. máj. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!