Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan ismerkedjek osztálytárs...

Hogyan ismerkedjek osztálytársakkal?

Figyelt kérdés
Nem 9.-es vagyok és sajnos nem sikerült jóba lenni túl sok mindenkivel. Konkrétan pár ember és úgy érzem csak lefele húznak, előítéletesek lesznek velem miattuk. Viszont másokhoz csak nem mehetek csak úgy oda, hogy heló, mert retardáltnak néznek.
2012. szept. 5. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam vele, de te említetted, nem 9.es vagy. Hát pedig menj oda valamilyen ürüggyel tényleg pl:

'Leírhatom a pénteki órarendet, mert azon lemaradtam'

2012. szept. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ha csajjal: szia lacika vagyok, szúrnám a sunádat.

ha fiúval: csá f*asz fej, megyünk berúgni?

2012. szept. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

utolso jotnevettem,de ettol fuggetlenul jo nagy bunko lehetsz :D

de hogy a kerdesre is valaszoljak,menj oda. talalj ki valamit,mondjuk hogy segitsenek valami haziban,mert nemerted ilyenek. es legyel jofej,vicces,de ne vidd tulzasba.

legy onmagad,ne valtozz meg azert hogy tobb baratod legyen,mert tuti csak latszatbaratsagok lennenek.

soksikert:)

2012. szept. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem? (nem tudom fiú vagy lány vagY) de ha fociznak menny oda és szállj be ha valaki megy haza kísérd el de ha mondjuk mer el könyveltek bénának akit szívatni lehet akkor meg kell változnod.
2012. szept. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
59%
Én is így vagyok, mint te, most vagyok tizedikes. Tavaly egyáltalán nem érdekeltek az osztálytársaim, amikor beszélgetni akartak velem próbáltam lerázni őket, de persze normálisan, nem bántóan. Általános iskolában idegileg kikészítettek, ezért nem bíztam meg senkiben, mielőtt valakivel elkezdek barátkozni, szerettem volna megismerni őket jobban, de nem alakult minden a terveim szerint. Most már ők nem foglalkoznak velem, egyszer köszönnek máskor rám se néznek. Már hülyén nézne ki, ha odamegyek hozzájuk, ezért ez ki van zárva, Rossz ez a helyzet, de még mindig jobb, mintha szekálnának, mint általános iskolában.
2012. szept. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!