Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy ismerkedjek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek meg egy ismeretlen lánnyal buszon?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy már 1 éve váltottam sulit,és van 1 lány a buszon aki nálam 2 évvel idősebb.(Hatosztályos gimi)egy suliba járunk.

Én most leszek 8-os ő 10-es,bejelöltem fb-n "próbáltam" jelet adni arra hogy tetszik és belikoltam a képét,de semmit nem reagált.

(csak látásból ismerjük egymást)

Távolsági busz,nem városi később száll fel mint én de mindig van még hely,ha egyszer adódna olyan hogy nincs helye,átadnám neki..de még nem volt ilyen

Tehát hogy ismerkedhetnék meg vele?"Milyen okkal menjek oda hozzá?"


2012. szept. 2. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
beszélgetni kell nem lájkolgatni
2012. szept. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem kicsit fiatal vagy neki.

A 10.-es lányok már inkább olyan 18-20 éves kukira buknak.


Amúgy "Szabad lesz ez a hely?" egy jó kezdés.

2012. szept. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Bökd meg.
2012. szept. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
De bírom az ilyet... Ha annyira tetszik neked szólítsd le őt és beszélgessél vele, ha lekoptat akkor már tudni fogod hogy reménytelen a helyzeted, ha meg nem koptat le akkor lehet esélyed. De ha nem lépsz időbe koppanni fogsz csak így is úgy is.
2012. szept. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Jegyeket bérleteket.
2012. szept. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

Na az ilyen dolgokat nem kell túl bonyolítani. De milyen jó ötletet adott az egyik válaszoló, itt egy egyszerű példa! Most járd ki az iskolát, majd az érettségivel, (mivel hogy tudtommal az is kell az ellenőrködéshez), vállalj munkát a BKV-nél mint ellenőr. Ezek után munka mellet végez el különböző atom és egyéb fizikai tanulmányokat (a munkádból majd fizeted a képzést).


Miután elég tudást szereztél fizikából, egy idő portál nyitásához tanulj biológiát és kémiát (ezt szintén a munkádból fizeted, ami a fizikai tudásoddal már más is lehet mint ellenőr, sok sikert az állás kereséshez!). Ezek után amint ezt is ki tanultad, készítsz egy fiatalító szérumot, hogy visszafiatalodj a mostani korodra vagy ha preferált esetleg +1-2 év.


Majd az időgéppel visszautazol a múltba, azaz a mostani jelenbe. És itt válik kulcson fontosságúvá hogy BKV ellenőr voltál, ugyanis természetesen az ellenőrös cuccaid visszahozod a múltba mármint a jelenbe. És így amikor legközelebb tehát mondjuk mához képest holnap, felszállsz a buszra és ő is felszáll, oda mész hozzá a karszalagoddal ,s akkor mondhatod hogy "jegyeket, bérleteket". Na ennyi!!


FONTOS! azért jobb ha inkább egy idő portált nyitsz mint mondjuk idő gépet építesz, mert azzal több gond van, plusz ellophatják. Ezt meg megnyitod átmész rajta és bezárul, volt nincs. NA HAJRÁ!!

2012. szept. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
fogd meg a csöcsét vagy a pináját és majd akkor reagál
2012. szept. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!