Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jön egy új osztálytárs. Hogy...

Jön egy új osztálytárs. Hogy ismerkedjek meg vele?

Figyelt kérdés

Szóval sosem voltam a szavak embere.

Az idén jön egy új osztálytársunk /lány/ és elvileg nagyon kedves, aranyos. Akik beszéltek vele azoknak ez a véleménye. Nekem még nem volt rá lehetőségem, de holnap nekem is meg kell ismerkedni vele. De miről beszéljek vele, úgy h én is kedvesnek tűnjek?

Mikor be kell mutatkoznia tuti elmondja h honnan, miért jött hol lakik ilyenek. De ha mondjuk ott állnánk egymás mellett nekem tuti nem jutna semmi ötlet az eszembe h mit mondjak neki, és általában ilyenkor gondolja azt mindenki rólam h milyen bunkó, paraszt vagyok még hozzájuk se szólok. Vmi ötlet, téma?

16/L


2012. szept. 2. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

Kérdezd a fiúkról, barátairól, sport, hobbi, előző iskola/ lakhely, utazás, nyár , világvége :D, x faktor, olyan dolgokról ami aktuális.

Persze egy könyvmolyt jobb ha nem az utolsó extrém s.xkalandjáról faggatod.. olyant kérdezz ami nem ciki neki. :)

2012. szept. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod!

jót, nevettem a 2. soron, de igazad van, köszi... :DD

2012. szept. 2. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!