Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nem engedik a szuleim,...

Miért nem engedik a szuleim, hogy olyan zenét hallgassak amilyet akarok? Kamszos szulok ti engednétek a kamasz gyereketek, hogy azt hallgasson amit akar? 15/L

Figyelt kérdés
a szuleim leordították a fejemet és kaptam egy pofot is,mert a telómon vannak olyan magyar rap zenék amikbe csunyán beszélnek.nem is a csúnya szavak miatt halgatom,hanem azért mert szerintem tehetség az ahogyan az eloadó a tokéletesen sorba rendezi a szavakat és még csak nem rímmelnek mindig a végek,mégis olyan jó az egész,és az egész zene szól valamirol,legyen az bármi,de van értelme,tokéletsen megírott zenék amihez tehetség kell.az egész ahogy megvan fogalmazva az nagyon jó és nekem ezért tetszik annyira.
2012. szept. 5. 21:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%

Úristen, a szüleid nem normálisak. Biztos, hogy nem csak hülyeségből adtak pofont (nekem néha szoktak)?

Amúgy meg hogy jutottak hozzá a telódhoz? Semmi közük, hozzá, hogy mit hallgatsz, pláne 15 évesen.

Az én zenémet is utálják, szidják is rendesen, de sose mondták, hogy hallgassak mást...

2012. szept. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%

Nos,nekem egy 16 és egy 14 éves lányom van.Természetesen,azt hallgatnak,amit akarnak,én sem örülnék neki,ha valaki megmondaná,hogy milyen zenét hallgassak.Mellesleg,ha nem engedem,hogy otthon,hallgatja máshol,és én is csak magamra haragítom őket.És nem tudom, milyen csúnya szavak lehetnek abban a dalban,de nem hiszem,hogy olyan amit még nem hallottál volna.

Hallgasd fülhallgatóval!Vagy ez nem jó ötlet?

2012. szept. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
24%

1. Örülök, és (bár elhiszem, hogy fáj a pofon, és a mögötte lévő indulat) te is örülhetsz, hogy olyan szüleid vannak, akiknek fontos, hogy mi gazdagítja vagy szennyezi a lelkedet.


2. Nem igazán értem, hogy ezt miért pofonnal kell lerendezni...

2012. szept. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
52%

Én is anyuka vagyok,és ha ilyen fajta zenét a közös helységekben hallgatod én is szóltam volna hogy kapcsold ki.Ordítani nem ordítottam volna,mert felesleges egy gyerek úgy is megtalálja a módját hogy ki játssza a szüleit!(én a helyedben fülessel hallgatnám a szobámba ha annyira szereted)Pofont csak akkor kaptál volna ha keményen visszadumáltál volna.(de szerintem ez is történt)

Magát a rapet nem szeretem,művésznek meg nem nevezném őket,a java fiatal suttyó (nem mindegyik) aki még szinte nem is élt és egy téglát nem tett arrébb ebben az életben.Csak szidja az anyát ,az apját ,a csajokat a rendszert...de még semmit nem tett le az asztalra.jó persze vannak kivételek,de azok meg erősítik a szabályt.De mindenki azért rajong amiért akar,te meg majd kinövöd a kamaszkorral :-)

2012. szept. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
45%
Talán mert értelmet akarnak csempészni beléd? Attól, hogy valaki a káromkodásokat rímbe tudja szedni és negyvenféleképp meséli el b*zdmeggel, hogy milyen fos az élet... attól az még nem művészet. Félnek, hogy te is ilyen nulla leszel. Valahol érthető. A veréssel és üvöltéssel nem értek egyet, ez valóban nem megoldás semmire. De attól, hogy ebben igazad van az, amit hallgatsz még nem zene.
2012. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%

Nézd Kérdező, amikor nálam az Aurórától az Előre k*rv*k gengszterek szól, vagy hétköznaPI CSAlódások, azt a kölök nehezen űberelné:) Pedig kellemes kis koromhoz illő klasszikus darabok:))))


(48/F)

2012. szept. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
69%
15 évesen én is ilyesmit hallgattam, de fülhallgatóval, nem tudtak róla. Ha hangosan nyomatod mindenki előtt akkor ne csodálkozz ha nem tetszik. Szerencsére én már kinőttem ebből, nem is értem hogy hallgathattam ilyen moslék zenéket. Ami a magyar rapbe van ahhoz nem tehetség kell hanem beképzelt nagy pofa.
2012. szept. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
85%

6os!

Nálam is ezek szólnak, nővéremnél is, apámnál is....Jó szomszédok lennénk. :D

20/l

2012. szept. 6. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
én MINDIG fullhalgatóval hallgatom,nem vagyok,hulye,hogy ilyen zenéket hangosan hallgassak,úgy találták meg,hogy apám elvette a telóman és elkzdte hallgatni az osszes számot ami van rajta.nem csak ilyenekbol áll a számlistám,de ilyen is van.és nem arról szól,hogy milyen szar az élet,nem csupa káromkodás,csak elofurdul,hogy van benne csúnya szó.én nem azt veszem észre és nem is az érdekel,hogy így beszélnek benne,hanem,hogy a tobbi szoveg milyen jól lett megalkotva.
2012. szept. 6. 06:28
 10/28 anonim ***** válasza:
58%
Hát akkor sub bass monsternek csak arca van? Olyan szöveget nem szopsz ki a kisujjadból... Amúgy amivel jellemzitek a rapet azzal inkább TCS-t lehetne jellemezni.
2012. szept. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!