Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Általános iskola kapujában...

Általános iskola kapujában állva ilyet hallani?

Figyelt kérdés

Szo.d le a f.szt büdös k.rva. Nyeltél már g.cit?

És utána még cifrázták tovább...


Közben jöttek ki tanárok is az épületből. Egyik sem szólt oda egy szót sem...


Alig bírtam ki, hogy ne menjek oda pofonokat osztani. Ezt ép ésszel ki lehet bírni? Ezek a gyerekek a tanáraikkal is így beszélnek órán? Ezért ilyen immunisak, hogy simán szó nélkül elmennek emellett?

Tényleg semmit nem lehet tenni?


2012. szept. 10. 12:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
98%

sajnos nem tehetsz semmit

max a saját gyerekedet csapod meg ha ilyeneket beszél

de ez a szülő felelőssége

a gyerek csak egy tükör ami a szülőt mutatja be

2012. szept. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
99%

A tanárnak már ezer éve nincsenek jogai és követelései. Neki az a dolga, hogy fogja be és tanítson. Ezzel sajnos a mostani korosztály 90%-a így van. Hiába neveled meg a gyereked, hidd le rákényszerül, hogy ő is "szemtelen" legyen.


Én már csak tudom, tanár voltam. Terhesen már be se jártam dolgozni. Jobban féltettem a magam és gyermekem egészségét, mint azokét a büdös kölkökét. Már bocsánat ..


Most is volt a tv-ben, hogy három nő bement az iskolába és megvert egy tanárnőt. Jó, oké .. cigányok voltak. De könyörgöm, lassan nincs egy olyan iskola, ahol ne lennének ott.


Régen a fogadóórán a szülő a gyerekét hordta le a rossz jegyért, ma már a tanárt fenyegetik és verik.


Egyébként megsúgom neked, hogy szülés előtt a 32 fős osztályomban volt 14 cigány. Az istenért sem akartak tanulni és semmit sem csinálni. Hangoskodtak, zavarták az órát.

Én közöltem, hogy első 2 sor azoké, akik akarnak tanulni. a 3-4. sor, akik figyelnek, de nem sűrűn érdekli őket a tanulás.

5-6. sor pedig azoké, akik lesz@rják az egész iskolát. Tőlük azt kértem, hogy csendben legyenek és foglalják el magukat.


A fél év végére mindenki az első2 sorban akart ülni, mert érdekelte őket, hogy mit "susmogok" ott.

Az utolsó 2 sor is kettessel ment át, mert beadandót adtam nekik havonta. Tetszőleges volt a téma.

Volt aki a családjáról írt, de volt olyan is, aki a fegyverekről részletesen.

2012. szept. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
98%
Én felhatalmazok minden tanárt, hogy ha a gyerekem így merne beszélni (kétlem, de soha nem lehet tudni), akkor úgy vágja szájba, hogy a fal adja a másikat, és lehetőleg látsszon rajta, hogy otthon megadhassam a párját! Én nem perelnék, nem támadnám a tanárt. Mindennek van határa! Aki ilyet meg mer engedni magának, maholnap hol lesz? Nem érdekel, mi a menő a környéken, az sem, hogy nem fog tudni beilleszkedni, leszarom. Van, ahová nem is érdemes beilleszkedni! Agyam elszáll ettől!
2012. szept. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Ügyes voltál. Szinte meseszerű. :)


Nagyon felment bennem a pumpa, amikor ezt így hallottam. Levegővétel és gondolkodás nélkül jött ki belőlük. Esküszöm nekem még dühösen is erősen gondolkodnom kéne, hogy rondákat mondjak, nemhogy hasból csak úgy...

Ha tanár lennék, nem tudom meg tudnám-e szokni ezt a viselkedést.

Csodálom, hogy nem hangos a sajtó a diákverésről és a tanárok képesek visszafogni magukat.

2012. szept. 10. 12:59
 5/31 anonim ***** válasza:
98%

régen tisztelet és megbecsülés övezte a tanárokat


ma már nem, sajnálom nagyon

2012. szept. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

3-as Egyetértek.

Akár alapíthatnánk is erre egy egyesületet. Hátha visszakapnák a tanárok az önbecsülésüket és némi erőt, hogy neveljenek.

2012. szept. 10. 13:01
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező és 3-as, én is beszállnék abba az egyesületbe! Nem vagyok híve a gyerek pofozásának, de határok vannak, és nagyon útálat, ahogy a tanárokkal bánnak a gyerekek és sok szülő is!!! Régen ilyen nem volt! Már az óvónőm (aki nekem is volt, és most a lányom is járt hozzá) mondja, hogy ég és föld milyenek voltunk mi, és milyen most nagyon sok ovis kisgyerek. Akkor mit várunk az iskolától?!?

Épp most van itt egy kérdés, nem beszédről szól igaz, hanem tettről, de hát akkor is, hol lát egy ekkora gyerek ilyet?:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2012. szept. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszem, hogy rajtunk is múlnak dolgok. Ha mindenki (de legalább mi akik így gondoljuk) szólunk, teszünk azért, hogy ez ne így legyen változni fog a világ. A kicsi falunkban szedem össze más eldobált szemetét mert nem akarok szemétben élni, egye fene, össze szedem, ha magát, másokat veszélyeztet egy teljesen idegen gyerek lekiabálom a fejét! Ettől általában annyira elámulnak,hogy abbahagyják a hülyeségeiket. Fogjunk össze, a baráti társaságunkban megbeszéltük, hogy mindenki rászólhat mindenki gyerekére! Mi az, hogy taknyos kölykök káromkodnak, cigiznek...a kutyafáját. Mi vagyunk a felnőttek! Szégyelljék magukat. Ha a suliban valami gubanc van a gyerekemmel engem simán felhívnak, aztán megszidjuk itthon is, pofozkodni nem szoktunk. Ha a gyerek tudja, hogy a szülő meg a tanár egyet ért akkor nevelhető. Nem vagyok híve a körmösnek meg stb. de igen is visszasírom azt az időt, a tanárnak legyen már becsülete, meg az összes többi felnőttnek is! Nem merünk szólni a nagyobb gyerekekre, mert meg akarnak verni?! Hát hol élünk? Gyerekek jogai...és a kötelességeik? Az hol van? Attól miért nem zeng a média?!
2012. szept. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez van sajnos, szép új világ.
2012. szept. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
30%
Ez tök természetes, minden kölök így beszél... De ez pont csak felfogás kérdése.Most tök függetlenül a kérdéstől, de az, hogy csúnyán beszél valaki egyszerűen hülyeség, ugyanolyan szó, mint a többi, csak az emberek elítélnek, ha használod... Pedig semmi extra nincs benne... Na, de ettől függetlenül, nálunk szólnak a tanárok, de örülnek, ha csak csúnyán beszél a gyerek... Nameg most hogy felpontozták a tanárnőt, mikor mi az, ha nem rasszizmus? Most kajak a saját elvei ellen fordulnak a gyksok? Én pont nem szeretem a cigányokat... De a többi embert is rühellem, úgyhogy nálam ez nem extra kiérdemeltség. Na szóval nagyon furákat olvasok itt, de hogy ténylegest választ adjak: Órán, bent az épületben NEM beszélnek a diákok csúnyán, legalább a tanárok előtt nem... Nálunk a tanárok is nevelőknek számítanak, vagyis azért igaz csak beírással, kőkemény szidásokkal, de próbálnak tenni az ügy ellen... Na, jó elit suli, de akkor se hiszem, hogy máshol ne böffentenék oda a gyerekeknek, hogy na ne beszélj már csúnyán... Az iskola előtt meg már nem az ő dolga, alig kap pénzt, és még kikészítik egész nap a gyerekek, örül, hogy szabadulhat, és nem kell pattognia.
2012. szept. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!