Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Aggódnátok ha a 15...

Szülők! Aggódnátok ha a 15 (lassan 16) éves fiatok ilyen zenét hallgatna?


2012. szept. 22. 18:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagyok szülő, de szerintem nincs ezzel a zenével semmi baj, azt hittem valami sátánista metált linkelsz... De még azzal sem lenne baj, ha a viselkedése maga rendben van. A zenei ízlés nem mindig a személyiségtől függ, és nem is mindig alakítja olyan irányba a zene a személyiséget amilyen... Érted mit akarok mondani. Az elektronikus zene amúgy nagyon megnyugtató tud lenni, én általában arra tanulok. 21n
2012. szept. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%
Igen, aggódnék, hogy ilyen elcseszett lett a zenei ízlése.
2012. szept. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
69%

Hát... Én 14/F vagyok, és nekem a szüleim nem aggódnak, h electrot hallgatok. (Bár amit te küldtél az más...:D) Nekem a szüleim nincsenek ki attól, h ilyeneket hallgatok:


http://www.youtube.com/watch?v=x6fJQe7YJdg


http://www.youtube.com/watch?v=apXMQ0ndRUI

2012. szept. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%

Én csak azt hiányolom, ami a zenét zenévé teszi. A hangszer... Ilyen tüccögéseket még én is tudok csukott szemmel csinálni. Na de fogjanak a tüccögősök egy hangszert és próbáljanak játszani bármit rajtuk. A színvonal... az hiányzik. Mármint van, csak hát erősen ereszkedő pályán. De ez van...

Tökmindegy, hogy aggódik-e emiatt az ember. Az ízlés az egy olyan szabad dolog, amit nem tud az ember másban megváltoztatni pusztán szavakkal. Hogy megértsék, meg kell mutatni annak a világnak a szépségét (persze nem erőszakkal), amit nem látnak, vagy nem akarnak látni.

2012. szept. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
74%

# 4


Neked is botfüled van, vagy nem hallgattad meg. Vagy, amit csak az emberünk küldött. Az tényleg elég techno-s zene, amin a gép adja az ütemet, előre megvannak a hangok stb... Nézd megh légyszíves, amiket én küldtem. Hallodmár? Érezni lehet benne, hogy nem egy gép, mert benne van az az emberi lüktetés, ugyanis szintetizátoron csinálják. Meg egy keverőpulttal a különböző hangokat. Igaz, meg vannak a gép korlátai művészileg, de meg vannak a hangok előnyei egy más hangszer ellen. Hidd el az electro stílusú zenék, sőt sok más elektronikus zene is igényel zenei tudást. Ne álatlánosítsd a fos dubsteppel, meg ilyenekketl... Mert azt megtanulod egy tanfolyamból és egy laptoppal... Az én esetemben (electro) sok milliós keverőpultok kellenek egyetlen hanghoz. És olyan is lesz.


pl ezt hallgasd meg: http://www.youtube.com/watch?v=MEQMkzjcLEA


és ezt:

http://www.youtube.com/watch?v=YnwfTHpnGLY&feature=relmfu


És vedd fel a minőséget.


Persze megértem, amit mondasz, és szükség is van más zenére is, de ez is kell.:))


(Egyébként ez progressive electro-house)

2012. szept. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
nem aggódnék, vennék neki egy olyan fülest, amiből egy hangfoszlány sem hallatszik a külvilág (pl én) felém. aztán hajrá.
2012. szept. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
sosem értettem az ilyen kérdéseket.miért kéne aggódni?
2012. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Kedves #5, meghallgattam, amiket küldtél. Legyünk annyiban, hogy ebben a műfajban én örökre laikus leszek, nem fogom megérteni. Nem szekálásként mondom, de az ilyen lüktetésektől nekem tényleg megfájdul a fejem. Nem bírom befogadni. Kinek a pap, kinek a papné. Biztosan nem rossz zene úgy általában, hiszen sokan hallgatják, de nekem például nem tetszik. Én is tudnék olyanokat mutatni, ami szerintem zseniális, szerinted pedig ratyi. De így van ez rendjén. Hisz milyen unalmas lenne, ha mindenkinek ugyanolyan ízlése lenne. Az emberrel még vitázni se lehetne, mert mindenkinek ugyanaz lenne a véleménye. :)
2012. szept. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

# 8


Na ebben egyetértünk!:) A világnak ebből is-abból is kell.:)

2012. szept. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

# 8


Jah, és bocs, most hogy olvasoma válaszom kicsit támadó jellegű volt, de nem az akart lenni!:)

2012. szept. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!