Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A húgom (10 éves) ezt a...

A húgom (10 éves) ezt a listát írta. Aggódnom kéne?

Figyelt kérdés

Van egy Disney film és ez alapján írta a listát. ,,13 évesen nekem lesz egyedül pasim.

13 évesen lesz nagykoncertem.(fuvolázik)

13 évesen lesz bulim.

13 évesen lehet majd sminkelni.

13 évesen nekem lesz a legjobb barátnőm.

13 évesen bomba csaj leszek.

13 évesen menő cuccaim lesznek.

13 évesen kitűnő leszek.

13 évesen külön szobám lesz.

13 évesen becsületben tartják a magánéletem.

13 évesen meg lesz Tüsi.(háziállat)

13 évesen több ideig lehetek fent.

13 évesen komolyabban randizni fogok.


2012. okt. 14. 18:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Fuu ,de megutálom ezt a filmet. :DD

2-3x láttam és kb. ugyanezek szerepeltek a csaj listáján.

Szerintem beszélgess el vele, mert ez a bomba csaj,egyedül nekem lesz pasim, komolyabban fogok randizni meg a sminkelés még nem neki való.

Ha sminkeli magát: honnan szedi a sminket? :D

Szólj valamelyik szülőtöknek, hogy azért állítsák le. Ja és elrettentő példaként mond meg neki ,hogy ha már most sminkel akkor csúnya lesz 20 évesen az arcbőre. (Én most csak a kommented miatt vagyok kiakadva.:d)

Beszélgess a húgoddal erről és mondd meg neki, hogy ezek még nem neki valóak. :)

A lényeg az, hogy jó, ez csak egy film... de: ha már most ilyeneken gondolkodik annak nem lesz jó vége.

Aranyos a lista, de nem az EGÉSZ!!!

2012. okt. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!