Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek 14 éves gyermeket...

Elengednétek 14 éves gyermeketeket szilveszteri házibulira?

Figyelt kérdés

Miközben tudjuk, hogy dohányzik és ha van ital, akkor berúg.

fiú.


2012. okt. 28. 17:54
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Büszkeség? Tudod ezt mi, felnőttek csak idiotizmusnak hívjuk.
2012. okt. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Lehet, de akkor is már 2 éve én kerestem eddig minden élvezeti cikkemre meg a pénzemet saját kezileg, sőt ruhákat is saját magamnak vettem.
2012. okt. 29. 18:15
 23/36 anonim ***** válasza:

én továbbra is azt mondom, hogy ne igyál, mert az nagyon butít. Inkább szívj!

ezt később majd meghálálod.

2012. okt. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igyál tobbet sokkal és drogozz is.legalább hamarab szabadul meg a világ egy olyan h*lyétol,mint te
2012. okt. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
87%

Istenem, azért a "károgó" hozzászólóknak adnék egy jó tanácsot: kicsit nézzetek már magatokba és ha ez megvolt, olvassátok el még egyszer mennyire élet-halál dolgot csináltok már egy egyszerű kamaszfiú esetéből! Mielőtt nekem jönnétek, hogy én védem őt, nem, nem védem! De az, hogy mindenféle elcseszett baromnak elhordjátok Őt is és a szüleit is, nekem marhára szúrja a szemem, ugyan milyen jogon? Itt senki sem volt fiatal? Senki sem hibázott soha?? Egyikőtök sem ivott meg egy korty alkoholt 14-15 évesen? Ne vicceljetek már ... Az meg a másik, hogy ítéletet mondotok a szülei felett, holott nem is ismeritek őket ... Nem mindig a szülő a hibás a gyermek hibái miatt! Sokkal inkább felelős egy adott baráti társaság azért ha egy kamasz rossz útra téved ... A szülő pedig nem lehet ott mindenhol, az iskolában, a külön órákon, a foci edzésen, a furulyaórán ... Nem nyomozhat mindig, mindenhol a gyereke után! A szülő sosem jó, én ezt már észrevettem. Ha nyomoz a gyerek után, ha kutakodik a cuccai közt akkor rossz anya/apa mert nem bízik a gyerekében és megsérti a magánszéféráját ... Ha pedig megbízik a gyerekében, akkor nemtörődöm, szerencsétlen szülő!

Tudjátok én őszinte leszek, nagyon sok hülyeséget megtettem kamaszkoromban. De nem a szüleim voltak a felelősek érte! Nagyon jó nevelést kaptam gyermekkoromban, édesanyám mindig foglalkozott velünk, szeretetet és törődést kaptunk. Ettől még én is kamasz lettem, tomboltak a hormonjaim, forrott a vérem ha valami nem úgy volt, ahogyan én akartam. Sokat csalódtak bennem a szüleim, sokat vitáztunk, volt sírás-rívás...De soha nem okoltam sem én, sem pedig más a szüleimet! Mert sosem éreztem, hogy ők lennének a felelősek az én hülyeségeimért!

ENNYI

2012. okt. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
80%
:D ja mert furulyaórán rossz útra téved xD
2012. okt. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

"Egyikőtök sem ivott meg egy korty alkoholt 14-15 évesen? "


Dehogynem, de az tényleg egy-két korty volt, de nem rúgtam be, főleg nem 14 évesen, gyakorlatilag gyerekként. Amúgy a hülyeségnek is van határa, főleg ha valami veszélyes is lehet.

2012. okt. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Bezzeg én ha a 16 éves fejemmel odaállítanék anyámék elé, hogy anya, én el szeretnék menni bulizni szilveszterkor...

Kb 99% az esélye hogy nemleges választ kapok, pedig szívesen elmennék. Nem dohányoztam soha, és nem is akarok, mert belátom hogy káros, és csak hátrányom van belőle. Alkoholt már fogyasztottam, igaz meg is látszott rajtam mikor hazaértem, de nem négykézláb volt az se. Így én megértem hogy miért nem engednek sehová, így kivárom a 18 évet... aztán kezdődhet az élet.

Most a kérdésre:

Szerintem 14 éves gyerek még egyáltalán nem való semmilyen buliba... még szilveszterkor sem... bár ahogy így elnézem... hogy hogy tudják hogy dohányzik, és az alkoholt sem veti meg... szerintem el fognak engedni.

2012. okt. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Szia! Én 14 évesen voltam házibuliban igen.De csak házibuliban. osztálytársak és 2 másik srác volt ott.Az egyik az ikertesója a házigazdának(szép is lett volna ha nem lehet otthn:D) meg egy osztálytársa. Most 27N vagyok,normális felnött(azt hiszem).
2012. okt. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Igen, de a 18 éves bátyáddal, és édesapátok hajnali kettőkor beáll kocsival a ház elé. Aki rókát fogott, az a kocsi után kullogva jöhet haza.
2012. okt. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!