Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek 14 éves gyermeket...

Elengednétek 14 éves gyermeketeket szilveszteri házibulira?

Figyelt kérdés

Miközben tudjuk, hogy dohányzik és ha van ital, akkor berúg.

fiú.


2012. okt. 28. 17:54
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

NEM.

Ez ilyen egyszerű. 14 évesen ne dohányozzon a gyerek, és ne rúgjon be.

2012. okt. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Engem most 1 eve elengedtek (akk en is 14 voltam), tudtak, h megbizhatnak bennem, cigizni ugy sem fogok mivel tudom h ez mivel jar (profi szinten roplabdazok) es annyit mondtak, h ha iszok is csak mertekkel, 2-3 pohar pezsgot ittam, jol ereztem magam, ennyi...persze voltak olyanok is akik fel ora utan mar olyan reszeg volt h esett le a szekrol, ez csak toled fugg h melyiket valasztod. Azt nem ertem miert jobb egyeseknek, h lereszegedjen, minden fele baromsagot tegyen ,aztan masnap rohadt nagy fejfajassal ebredjen, mint hogy 2-3 poharnyit igyon, jol erezze magat, nem is uti ki magat es masnap sincsenek kovetkezmenyei.
2012. okt. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

én 14 éves lány vagyok,és most szilveszterkor engednek el először házibuliba.A szüleim nem tudják hogy dohányzom,és inni is szoktam(általában mértékkel)Igazából voltam már házibuliban csak úgy hogy egy közeli barátnőmnél voltam és azt mondtam csak csajos buli lesz.Nekem mondjuk azért is engedékenyebbek a szüleim mert ismerik a pasimat meg a legjobb barátnőimet is csak,az a rossz benne hogy mindenki a társaságunkból 18 év körül van és általában én vagyok aki sok buliból kimarad,de anyu és apu mostmár ahogy kezdi jobban megismerni a barátaimat egyre inkább elengednek velük.

Szerintem kérdezd meg,de ha elmész próbálj meg ne részegen hazamenni,mert akkor látják hogy megbízhatnak benned és nem fogsz mindig részegen hazamenni.:)

2012. okt. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
igen, engem is elengedtek
2012. nov. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy itt olvasom a válaszokat, a nagy részénél kicsit ki vagyok akadva. Azt ne mondja nekem semelyik szülő se, hogy 14-15-16 évesen nem b@szott be, nem cigizett, nem füvezett (ez utóbbit még talán el is hinném). Úgyhogy nem kéne játszani az álszentet. Először mindenkinek magába kéne néznie, mielőtt ítélkezik. Hozzáteszem, undorítónak tartom, hogy anoním, és úgy, hogy nem ismeri az illetőt ítélkezik. Legyenek már reálisak. Komolyan azt akarják, hogy 18 felett, amikor már nem rendelkeznek a "gyerek" felett, akkor pótolja be a bulizásokat, és könnyen alkoholista és/vagy drogos válljon a gyerekéből? Nemhiszem, hogy bárki ezt akarná. Mert igenis így lesznek az alkoholisták. Kicsit végre kinyílhatna a szemük és hagyhatnák ÉLNI a fiukat/lányukat.


Kicsit eltértem a kérdéstől.

"dohányzik és ha van ital, akkor berúg." szvsz ezt hívják normális fiatalnak (persze ezzel nem azt mondom, hogy aki nem iszik és/vagy cigizk az nem normális) ;)

A válaszom gondolom egyértelmű. IGEN :)

2012. nov. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Képzeld egyiket sem csináltam,szóval nem vagyok álszent és igen egy 14-16 éves ne rúgjon be ne cigizzen,és ne füvezzen(az utóbbit később se csinálja)
2012. nov. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!