Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van itt olyan lány/fiú, akit...

Van itt olyan lány/fiú, akit a szülei eltiltottak a nagy szerelmétől? Hogyan vészeltétek át? ://

Figyelt kérdés

Szerintetek az igaz szerelem legyőzheti a tiltást? A szüleink gyűlölik egymást. Azt konkrétan nem szeretném le írni miért. De nem a fiú miatt (az apja miatt! Balhés-verekedős-alak, nem cigók ha az lenne se érdekelne)

A lényeg az hogy nem képesek felfogni hogy ő Ő ÉS NEM AZ APJA!

Nem tudom mit tegyek :(

(16l 19f)



2012. okt. 30. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Apám megszökött ismeretlen helyre, amikor eltiltották anyámtól. Szintén tinik voltak, gimisek. Akkor ment haza, amikor anyám ment érte, a szülők kérésére. Aztán happy end, 42 éve együtt vannak. Később a szülők is belátták, hogy apám túl jól is járt anyámmal.
2012. okt. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%

Engem igen, mert egész nyáron dolgoznom kellet. A lánynak is. Rossz sorsa van a parasztoknak.

Több mint 100 hektár földünk van így van munka.

2012. okt. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó! Te egy nagyon kikészítő egy paraszt vagy! -.-"


Amúgy engem is tiltottak el szerelmemtől, bár az nem ilyen "igaz" szerelem volt mint utólag kiderült. Mi egyszerűen nem foglalkoztunk azzal amit a szüleink mondtak, megoldottuk hazugságokkal. Persze nyilván neked nem ezt tanácsolom. Viszont ha a normális leülős beszélgetés nem segít akkor nincs más választás.

2012. okt. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem is eltiltottak egy lánytól, és az ő szülei se akartak minket együtt látni. Én kiharcoltam magunknak otthon a békét, a lány viszont nem bírta elviselni a nyomást, ami a szülei miatt rajta volt, hiába álltam mellette, így 1,5 év után vége lett a dolognak.


Erősnek kell lenni, más megoldás nincs.

2012. okt. 31. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Hát valóban nagyon nehéz. A szüleim szégyenlik hogy az ő 'kicsi úri lányok' egy 'bűnöző sarjával' van.

Tipikus Rómeó és Júlia..de hát annyira szeretem :'(

2012. okt. 31. 08:29
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Szia. Hát velem pont ez van(volt). Mert már "muszály" úgy ahogy elfogadniuk egymást.

2009. Novemberébe találkoztam párommal 2-3 honap mulva le feküdtünk. 4-5 hónapja lehetünk együtt mikor elmondtam anyunak ö meg persze apunak aztán inenn jött a tiltás.

Persze nálunk az a legföbb ok hogy én magyar vagyok ö roma. (de nagyon rendesek)

Mikkor nem találkoztahatunk akkor álandoan elszögdöstem, mindig körözés alatt voltam, épp hogy megszüntették az egyiket jött a másik. Mivel az iskolába nem nagyon jártam ez az egész miatt értesitve lett a gyámügy. Ök intézetbe* vitettek és 4 hónap mulva anyám ki akart venni és mondtam h el kel fogadniuk a párom akkor haza megyek. És mondta h jó, hát hetente kétszer láthattam nem valami sok persze meg egy párszor titokba is találkoztunk. Aztán ügye véletlen teherbe estem akkor megint jött a nagy veszekedés. Megtartottam a babát most agugusztusába született nagyon örülök én hogy megtartottam mert tudok melette mindent csinálni nagyon jó baba. És van aki segitcsen párommat most nem mondom hogy elfogadják mert nem de jöhet. 3 éve leszünk együtt pont most novemberbe minkett ez csak öszébb huzott de nagyon nehezen birtam. Nagyon szeretem és büszke vagyok a páromra ugymond egy kis csitriri miatt tette mind ezt és mindenben támogatott és támogatt. Ő is 20éves én pedig 16. :)


Sok sikert!!! Sztem beszélj velük. Tudom hogy nagyon nehéz de te sem vagy már kislány és nem az ö kis angyalkájuk leszel örökre.

2012. nov. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi utolsónak :) én nem akarok vele lefeküdni meg semmi de azért Te is várhattál volna :O engem ki is nyírtak volna ha 13-14 évesen le fekszek valakivel az egyszer biztos. De nem is tennénk ilyet, se én se a párom még egy jó ideig ... Ne haragudj a szüleidre, sőt örülj hogy nem dobtak ki ezt jó tanácsból írom! Meg gondolj bele ha a Te gyereked lenne így. Nem kioktatni akarlak, csak számomra meglepő..az ha valaki ilyen korán kezdi..végtére annyi idős vagy mint én..és már van egy babád...de nem ítélkezek, ha neked így jó... :) sok boldogságot!
2012. nov. 3. 09:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem meglepő módon nem a szüleim, hanem a nagymamám tilt el a fiútól. A legnagyobb baki...hogy a fiú ott lakik a nagymamám szomszédságában (200km-re tőlem... és csak akkor tudunk találkozni, amikor a nagyimhoz megyek) és ha nem a szüleimmel megyek, akkor nagy valószínűséggel nem találkozhatok vele. De meg szoktuk oldani..titokban. :) Például a nyáron éjszaka bemászott az ablakon.. :D Nagyon féltünk, hogy a nagyim rájön...Amúgy csak beszélgettünk, nem csináltunk semmi olyat...Izgalmas volt, de jobb lenne, ha nem kéne titkolózni..:)

15L

2012. nov. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!