Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti kiengednétek 17 éves...

Ti kiengednétek 17 éves lányotokat egyedül Németországba szilveszterezni?

Figyelt kérdés

A szállás az jó helyen barátoknál lenne de vonattal akar menni mert fél a repüléstől...

Egyedül az oda és visszaúttól féltem mert bármi történhet vele.


2012. nov. 2. 18:58
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
75%
Vonattal nem, busszal igen. Átéltem a fiammal, sok sikert, bárhogy döntötök is.
2012. nov. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
46%
Én biztos hogy nem. !!!!!
2012. nov. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
46%
Hááát, nem.... 1 éves koráig a szülők felelnek a gyermekeikért. A mai világban nagyon sok szörnyűség történik. Ajánlom a Taken (elrabolva) című filmet...
2012. nov. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
(na le pontozták a nem válaszokat gondolom tinik,mert ilyen korba olyan okosak)Az én válaszom NEM és nem.....még a fiamat se engedném én ilyen vagyok,de jobb félni......
2012. nov. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Lányos anyuka vagyok,egy nagyon talpraesett és önálló gyermekkel!DE NEM engedném el....és ezért valószínűleg én lennék a legrosszabb,legkegyetlenebb,leggonoszabb anya a világon...pár hétig :)
2012. nov. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
46%

Pécsről Nyíregyházára mehetne vonattal? Vagy Békéscsabáról Győrbe?


Itt az a kérdés, mennyire van hozzászokva az egyedül vonatozáshoz átszállással. Hiszen a nyelvet beszéli, így nem az a kérdés, hogy Németországba vonatozik-e?


Én anno 16 évesen nővéremhez mentem Jénába Szegedről vonattal EGYEDÜL. Nem viselt meg, ugyanolyan volt, sőt kevésbé rossz, mint pl Miskolcra menni vonattal. Nekem pl. az rémisztőbb, vagy pl. Budapest-Keleti se semmi, ami az embereket illeti.


De pl. volt egy csoporttársam az egyetemen, aki soha nem vonatozott még. (szerintem mai napig nem ült vonaton :-D )


Én elengedném a lányomat, hiszen ismerem, tudom, hogy talpraesett, megvédi magát. Semmmivel sem rosszabb, mint este Pesten, vagy Debrecenben, vagy Nyíregyházán sétálni hazafelé egyedül. Sőt, lehet, hogy itt kevésbé félteném.


Egy 3 gyermekes 35 éves anyuka.

2012. nov. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Én elengedném, magamból kiindulva, 17 évesen már elég önálló voltam...Ha beszéli a nyelvet akkor rendben van! De nyilván minden szülő más személyiség, erről napestig "vitatkozhatnánk"! És persze minden kamasz is más típus....Ha elég talpraesett, akkor csak előnyére válhat, hogy megtapasztal egy ilyen utat, és persze nem elhanyagolható, hogy mennyit jelent számára az, hogy ennyire megbízol benne:)
2012. nov. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
51%

Akkor lesz felnőtt, ha anyagilag független lesz a szüleitől és önállóan hozza meg a döntéseit, valamint felelősséget vállal a tetteiért.

Ha betölti a 18-at, akkor csak nagykorú lesz.

Elengedném, de csak kísérettel.

2012. nov. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Hát nehéz kérdés,de lehet nagyobb biztonságba lenne azon a vonaton,mintha itt Magyarországon utazna.Nekem is volt részem ilyen belföldi úton.Azért a nemzetközi vonatok,ami ilyen távra megy,csak nincsenek tele lezüllött emberekkel.Gondolom én.
2012. nov. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
51%
Nem, kérdező, légy szíves ne menj ki egyedül, csakis kísérettel!
2012. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!