Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi történik, ha kiderül, hogy...

Mi történik, ha kiderül, hogy egy 15-16 éves fiú egyedül él?

Figyelt kérdés

A szüleitől külön lakik,de az ő nevükön van a lakás,ők fizetik a számlákat,ők adnak neki pénzt az éttermekre,bulikra,stb.

Mi történik,ha ez kiderül?Ha nem tudják bizonyítani,hogy tényleg egyedül él,akkor nem lesz semmi az ügyből?


2012. okt. 19. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát én anno az újságban olvastam, h YX Barátok Közt új szereplője, egyedül költözött fel pestre 17 évesen. Abból nem lett baj.

Mondjuk ő leétetségizett közben. Ha jársz suliba rendesen és a jegyeid is normálisak akkor........

De hát nem tudom, ez már régen volt az újságokban.

Étteremre és bulira is ők adnak neki pénzt? A bulit még csak-csak megértem, de étteremre minek? Íratkozzon be a menzára, vagy tanuljon meg főzni. Mellesleg nekem az a véleményem, h aki nem tudja magát ellátni, (ebbe a főzés is bele tartozik) az nem érett az egyedüllétre.

És ha gyámügyisek kimennek netán, nem csak a sulit éd a jegyeket fogják nézni. Hanem, h tisztaság van-e és van-e kaja a hűtőben. És ha van, az mi féle.

2012. okt. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek semmi köze hozzá, de még a szülő tartozik érte felelősséggel, mivel még nincs 18 éves. Én ilyet nem engednék meg...
2012. okt. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

én egyedül élek, és van egy barátnőm aki szintén. szülők beleegyeztek, és fizetik a költségeket. mindketten jól tanulunk és mindig rend és tisztaság van. még semmi probléma nem adódott ebből.


16/L (barátnőm 17/L)

2012. okt. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!