Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valaki akinek "...

Volt már valaki akinek " lyukat" találtak a lepényen terhesség alatt? Lett következménye? Mitől van ez? Mi ez?

Figyelt kérdés

32+3 hetes vagyok, tegnap voltunk uh-n és ott mondták hogy egy 18 mm-es lyuk van a lepényen.

Egész pontosan

" a lepény széli részén 18mm-es fellágyulás látható"

Annyit mondott a doktornő hogy nem vészes ne foglalkozzak vele. Azért érdekelne más volt e így....


2012. nov. 4. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom hasonló-e, de nekem a méhszájra lógott a lepény (most nem tudom épp hol van), de a kontroll UH-n azt mondta a doki, hogy "na, elkezdett felszívódni a placenta". Én megdermedtem, hogy mégis MIT CSINÁL a placenta?????? :D Ő meg néz rám, hogy most mi a bajom. Elmagyarázta, hogy a szervezetem érzékelte, hogy a méhszáj nem a legjobb hely a lepénynek, ezért az a rész ami rálógott elkezdett felszívódni, és a másik oldalra építkezik most a lepény. Merthogy ne úgy képzeljem el, hogy szaladgál mint egy kiskutya a méhemben. De számomra a lyuk középen van, van valahol belül, az idézett szövegben pedig a szélén, nem? Vagy a széléBEN van a lyuk? Mondjuk ha azt mondták ne foglalkozz vele, akkor biztos nem gáz, lehet hogy csak valami nem volt jó, úgy ahogy nálam, és megoldotta a szervezeted :)
2012. nov. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, lehet hasonlóról van szó. Azóta felhivtam a saját dokim és ő is azt mondta hogy nincs jelentősége;) hát érdeked dolgokat produkál a szervezet...! Reméljük a legjobbakat!;)
2012. nov. 5. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!