Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami következménye?

Van valami következménye?

Figyelt kérdés
Ha valakit elküld a nőgyógyász terhesgondozásra és nem megy el még utánna 2 hónapig annak mi a következménye??
2012. okt. 3. 19:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Semmi.
2012. okt. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
és védőnőhöz se..
2012. okt. 3. 20:06
 3/19 anonim ***** válasza:

semmi. Esetleg a babád életét vagy épségét kockáztathatod.

Babát vársz?Gond van?

2012. okt. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

igen, és a szüleim nem tudják, olyan 2 hónap mulva elköltözöm és akkor szeretném elmondani.

Voltam már többször nőgyógyásznál, ott aztmondták rendesen fejlődik,jó a szívműködése.Csak mert ugy hallottam hogy ha nem jelenek meg a védőnőnél és terhesgondozáson nem kapo a baba után semmit, plussz eljárás indulhat ellenem...gondoltam ezért felteszem a kérdést.

2012. okt. 3. 20:52
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
A védőnő állítja ki a kiskönyvedet, amibe pecsétel az orvos és ha nem jelensz meg a kötelező vizsgálatokon akkor sajna még Gyest sem fogsz kapni!!!
2012. okt. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
hanyadik hónapban vagy?
2012. okt. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
második
2012. okt. 3. 21:04
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem értem miért nem tudsz elmenni terhesgondozásra, amíg a szüleid nem tudják.

Az meg régen rossz, ha csak az anyagiak miatt akarsz járni.

2012. okt. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod el? Ha felnőtt vagy gyerek neveléshez akkor ne legyél már ennyire gyerekes.
2012. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ugye nem azt akarod csinálni, hogy otthon nem mondod el addig amíg a szüleidnek is lenne lehetősége dönteni, hanem majd csak 5-6 hónapos terhesen,hogy szépen el tarthassanak téged és a gyerekedet is. Mert ez akkor nagyon gerinctelenség lenne.
2012. okt. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!