Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit vegyek karácsonyi ajándékn...

Mit vegyek karácsonyi ajándéknak kamasznak? Minek örülnének/étek?

Figyelt kérdés

Pontosabban két kamasz: egy általános iskolában végzős lány és egy középsulit megkezdett fiú.

Nem akarok venni nekik tusfürdős-spray-s ajándékcsomagot, hanem valami trendibbet, valami épp divatos dolgot. Ami suliba kell, vagy a haverok előtt vagány... Max. 2-2000 Ft. Ha nagyon megéri, lehet kicsit több is.



2012. nov. 17. 18:40
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
köszi! Könyvet talán nem vállalnék be. Hajkunkorító meg már van. Hát a márkás cuccokhoz kevés a 2000.-, kivéve egyszerű tolltartót. Átnyálaztam a linkeket, jó tippek, lehet, magamnak is veszek valami fiatalos cuccot :-)
2012. nov. 18. 20:22
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Lánynak passz.


Srácnak valami férfias parfümöt, egy vagány pólót vagy esetleg súlyzót :)


Én pl sok vastag zokninak örülnék, eltûntek a nyáron :D


17F

2012. nov. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Hát van 1 dolog ami szerintem tök jó !! Igaz kicsit drágább mint 2000. :P

[link]

Egyébként ez az oldal nagyon jó ,

[link]

Lányoknak külön ajándékok és van olyan hogy 0-3000FT ig

2012. nov. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
65%

Én 16 éves fiúként ellenzem a "díszb***at", akik Díszí, Mánsztör, meg mittomén' még miféle "páva" cuccokban járnak... Meg ami nevetséges, az a "helikopter-leszálló" sapka 10-20 ezer forintokért, mert rá van írva, hogy "Monster".


Én speciel sokkalta jobban örülnék némi anyagi segítségnek, esetleg egy hétvégi diákmeló-beszervezésnek. Elvégre ez beleépülhet akár a mindennapi életembe, akár egy gépjárművezetési jogosítványba, vagy ízlés szerint akármibe!

2012. nov. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Esetleg fülbe dugós fülhallgató? Nekem mindig tönkremegy, mert rálépek, kitépem, így az mindig jól jön. Persze én trehány vagyok.

Bizsukat is vehetnél a csajszinak. Fülbevalóból, nyakláncból annál jobb, minél több van-> MANGO-ban is találsz egy csomót.

2012. nov. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Nem lehet általánosítani, minden kamasznak más az érdeklődési köre. Ha olvasni szeretnek, vegyél nekik könyvet. Ha valamilyen sport a hobbijuk, vegyél ahhoz kapcsolódó dolgot. Te tudod, mit/miket szeretnek.
2012. dec. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

2000 ft-ba azért nem sok minden fér bele, ennyiért nem nagyon kapsz könyvet, parfümöt, ruhát stb.


Esetleg egy sál, sapka, kesztyű kijöhet 2000-2500 ft-ból.

Lánynak például nagyon jópofa kesztyűt lehet venni, olyat is, ami kétujjas, de le le-fel lehet hajtani az 'ujjatlan' részét. Azért szerencsés választás, mert minden korosztálynak lehet találni megfelelőt. Jobb fajta sál+sapka kombináció azért nem jön ki 2000-ből, de azt is meg lehet próbálni.

Ha tudod a fiúnak milyen telefonja van, vehetsz neki mobiltartót, annak mindig örülnek a srácok vagy valami színes-menő fülhallgatót, csak azzal az a baj, hogy a jobb minőségük drágábbak.

2012. dec. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Végül a lánynak egy vagány sapkát (nekem nagyon tetszik az ő korában), a fiúnak ledes cipöfűzöt vettem. A fiú örült, a lány visszarakta a csomagba, amit kapott.
2012. dec. 28. 19:28
 19/19 A kérdező kommentje:
Ja és szinte pont 2000 Ft-ba jött ki, a kettő együtt! köszi mindenkinek
2012. dec. 28. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!