Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 17 éves lányoknak hányra...

17 éves lányoknak hányra "kell" haza érniük?

Figyelt kérdés
2012. nov. 17. 22:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%
ha egyedül van,akkor sötétedés előtt.
2012. nov. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
tehát télen akkor fél 5-re?:)
2012. nov. 17. 22:58
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk nincs már jó ideje ilyen, hogy már pedig ekkor és ekkor itthon kell lenni. Az ilyenekkel megfojtják a szülők a gyereküket.

Bár szerintem iskolaidőben illik azért legfeljebb fél 11-re hazaérni (ilyen későn csak akkor, ha már nem kell tanulni csak zuhany aztán lehet menni aludni). Hétvégén meg mindegy mikor jön haza, de ha 11-06 óra között akkor vagy menjenek érte a szülők, vagy valamelyik barátjának a szülei.

18/L

2012. nov. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Te mit gondolsz egyébként kérdező? A lány vagy, vagy szülő?
2012. nov. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%

Ameddig a szülei engedik.

Egyébként nincs még gyerekem, de belegondolva, 17 évesen mondjuk éjfélig legyen itthon, ha másnap suli, akkor 10-ig.

2012. nov. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Iskola időben legkésőbb 10-re. Hétvégén amikor akar, de normális állapotban, és valaki vagy kísérje haza, vagy hozza haza. Egyedül ne mászkáljon! Inkább érte mennék én vagy az apja. Esetleg barátnőnél aludhat, vagy ha van komoly kapcsolata, akkor a fiúnál a szülők beleegyezésével.
2012. nov. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nincs megszabva. Annyi a szabály, hogyha azt mondom, hogy éjfélre otthon vagyok, akkor nincs mese, addigra otthon kell lennem (ha kések, akkor telefonálnom kell). Illetve ha későig maradok, valaki legyen velem. Ennyi. Hétközben 9-10-ig vagyok el maximum (elég ritkán), hétvégén meg ált. 22-23-ig, nagyon ritkán éjfél-1 óráig. Mondjuk én nem vagyok csavargós típus. :)

17/l

2012. nov. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs konkrétan megszabdva. hétköznap nem szoktam sokáig elmaradni, 10-11re azért gondolom haza kellene érjek. de max 10ig maradozok ki suli időben. Hétvégente meg mindegy. 2-3ra hazaszoktam találni, ekkor már általában hívnak, hogy mikor jövök haza... de sosincs megszabva. Mikor elmegyek mondom, hogy nemtudom meddig leszünk el, addig leszek ameddig nem találok hazakísérőt.
2012. nov. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Egyébként én a 17 éves lány vagyok.Szüleim tudják,hogy nem az a fajta gyerek vagyok,aki bulizik,piál,randalírozik az éjszakában,szerintem nagyon sok korombeli lánynál sokkal jobban meg tudnám védeni magam,ráadásul nem is vagyok hülye.(úgy értve,hogy ha megkérik,hogy szálljak be a kocsiba,mert elvisznek,akkor nyilván nemet mondok)

Jól tanulok,nincs velem semmi gond,mégis 10-re kell hazaérjek hétvégén is.(hétköznap nem tudom)

Végülis túlélném,mert nem sűrűn van,hogy akkor most este megyek el valahova.Csak ha mégis van ilyen alkalom,akkor is 10-re itthon és ez zavar.Kíváncsi voltam másnál mi a helyzet.

2012. nov. 18. 13:05
 10/19 anonim ***** válasza:
20%

Húh, hát én 15 vagyok (lány), és ez így konkrétan nincs megszabva, és soha nem is volt. Persze nyilván 11-12 évesen nem hajnalban mászkáltam haza azért.


De azért kb így szoktam hazaérni:

hétköznap:(este) 9-11. attól függ. ha a központban vagy, akkor kb 9-10 körül, ha barátnőmnél akkor 11 körül (bár mi már kb 9 évesen is 11ig maradtunk egymásnál hétköznap is :))

hétvégén:

ha szórakozni megyek (discoba) : 4-5 körül

ha központban csak inni, meg úgy ellenni, akkor : 2-3 körül

ha barátnőnél filmezünk,pl, akkor: 1-3 között kb


ok. mondjuk azt se mondom, hogy a szüleim a nevelés mintaképei, de nekem ez így tökéletes ;)

2012. nov. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!