Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit tennétek, ha a 12 (!...

Ti mit tennétek, ha a 12 (! ), majdnem 13 éves lányotok kiszívott nyakkal állítana haza?

Figyelt kérdés
Ma este hétkor hazajött a lányom, rögtön szobájába ment, került minket, amikor kijött a haját folyton igazgatta, hogy ne lássam és észrevettem, hogy ki van szívva a nyaka. Ti mit tennétek/mondanátok neki? Mit csináljak? Én ezt idegekkel nem bírom már.:(((((( Köszi előre is a válaszokat. 42/N

2012. okt. 31. 02:06
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
26%
röhögnék
2012. okt. 31. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Próbáltam a körülményekhez képest jó nevelést adni a két lányomnak. Egyedül elég nehéz mindenre odafigyelni, én próbálkozom.. Azt meg nem tilthatom meg neki, hogy találkozzon a barátnőjével, és mindig ott legyek mellette.

Második: Örülök, hogy ilyen viccesnek találnád, szerintem nem az.

2012. okt. 31. 02:28
 3/46 A kérdező kommentje:
* Nem tilthatom meg neki, hogy találkozzon a barátnőjével. Nem lehetek mindig mellette.
2012. okt. 31. 02:29
 4/46 anonim ***** válasza:
89%

Én igyekeznék NEM röhögni, ami azért igen nagy önuralmamba kerülne, és csak mintegy futólag említeném meg, hogy holnap kössön szerintem sálat, alapozót meg majd maffiózunk valahogy az anyjától...

(48/F)

2012. okt. 31. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszon elnevettem magam, köszi, feldobtad az estémet.:D
2012. okt. 31. 02:38
 6/46 anonim válasza:
46%
Addig örülj amíg nem ő "szív"
2012. okt. 31. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
47%
12 eves lanyt miert engedsz el ilyen sokaig? Esetleg, ha osztalytarsnal volt szuloi felugyelettel! De akkor is ertemennek foleg ilyen sotetben! En is ugy gondolom nevelesi hianyossag van es nem figyeled kikkel, milyen tipusu gyerekekkel baratkozik. Beszelgessetek el oszinten, de ha eddig nem volt normalis a kapcsolatotok innen nehez lesz forditani es 12 evet behozni.
2012. okt. 31. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
91%

Kedves utolsó! Szerinted késő van este 7-ig elengedni egy 12 éves lányt? Volt már neked gyereked? Egyébként ha nem tudnád, akkor ugyanazokat a dolgokat meg lehet csinálni nappal is, mint este. Keresztanyám mindig azt mondta anyukámnak, hogy hiába félted a lányodat, addig is felcsinálhatják mig kiviszi a szemetet, ha éppen úgy akarja.

Nekem még 19 évesen is otthon kellett lennem este 8-kor, ami azt eredményezte, hogy hozzámentem az első fiúhoz aki el akart venni. Mondanom sem kell, hogy nem volt hosszú életű a házasságom.

Kedves Kérdező! Semmi esetre se ess neki a lányodnak. Próbálj meg vele normális hangon elbeszélgetni. Ha arról az oldaláról próbálod megfogni a dolgot, hogy ez neki is milyen ciki lesz másnap az iskolában, akkor talán észreveszi, hogy te nem a mumus vagy. Nagyon nehéz ez a korosztály, főleg ha még egy apa sincs, aki szigorúbb lenne hozzá.

2012. okt. 31. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
34%
Kedves 9-es. Van lányom! 15 éves! 3 és 1/2 éves koráig egyedül neveltem! És fantasztikus a kapcsolatunk!
2012. okt. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
90%

Elég szomoru hogy itt sok ember viccet csinál mások gondjából.Jajjj hadjuk már ezt a nevelés kérdést ez nem csak attól fugg.Most nemm hozok fel példákat de sok olyan ismerösöm van aki tényleg megnevelte a gyerekét és most csak meg kell nézni mi lett belölük....

Kedves Kérdezö,egyetértek az elözövel mondd el neki szépen hogy ez csak neki lessz ciki az iskolában ö fog szégyenkezni.Azzal pedig tényleg nem érsz el semmit ha tiltani fogod vagy nem engeded ki,Ha ... akar ugy is meg fogja tenni ha nem este akkor nappal vagy bármikor.Azért beszélgess el vele a védekezés módszereiröl is,ne érts félre nem állitom hogy a lányod le is feküdt volna valakivel,csak jo ha tisztában van mivel jár ha szexelünk.Itt most nem csak a nemkivánt terhességre gondolok.

Kitartást neked és légy türelmes.

2012. okt. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!