Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most komolyan, ez normális?...

Most komolyan, ez normális? (tényleg nagyon fontos)

Figyelt kérdés

Az van, hogy 9-es vagyok. Szóval érvényes a heti 5 tesi. De az van, hogy 2-re nem kell bemennem, ha rendszeresen sportolok. Kell attól az egyesülettől egy papír, hogy igen, itt sportol ennyit, meg ennyit.

A lényeg, hogy én nem sportolok de apa szerzett nekem egy lapot, miszerint heti 2-szer járok tollasozni. A tesitanáromnak leadtam ezt a lapot és kijelentette, hogy akkor.menem KELL a tollasversenyre. Semmi kedvem menni, mert még szerválni sem tudok. Mondtam a tanárnak, hogy nem.mennék ő pedig azt mondta, hogy ha.nem megyek a versenyre, akkor.be kell mennem arra a.2 tesire. Mit csináljak. Nem is.tudok tollasozni.



2012. szept. 26. 22:09
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
80%
beszoptad, legalább megtanulod, hogy ne hazudozz össze vissza.
2012. szept. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
De.semmi értelme a tömegsportnak. Ha valaki tudja.miért jó, az kérem magyarázza.el,.mert én nem értem
2012. szept. 26. 22:12
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát.... szerintem vagy járj mégis tesire (bár megértem,hogy nem akarsz, én is utálom:D), vagy nagyon gyorsan tanulj meg tollasozni. :) Bár nem tudom, ha a sportegyesület révén kéne menned, akkor ez necces..... apukád nem tudja elintézni? :)
2012. szept. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 *Glissade* ***** válasza:
100%

Tanúlj meg tollasozni:)

Szerintem jó buli:)

Majd menj el a versenyre, azt nem dörgölheti az orrod alá, hogy nem megy túl jól a játék, ahhoz képest, hogy te tollasozol!


Még mindig jobb egy ilyen papír mint pl. valami küzdő sport:D

Annál már gáz lenne versenyre menni:DD

2012. szept. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
66%
visszanyalt a fagyi..leégsz versenyen vagy bemész 2 tesire..1ébként nem engdeném meg az ilyen kedvezményeket..
2012. szept. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 *Glissade* ***** válasza:
Igen, de inkább tollas versenyen égjen le, mint box, kosár, vagy uszás stb.:)
2012. szept. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
35%

Hát ez beszoptad. :D Mekkora égés már, hogy a versenyen beégsz majd aztán meg ha nem mész el elmondod, hogy hamis volt a papír a tanár is lebasz majd. :DD

Olyan jó az ilyeneken nevetni. :D

2012. szept. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
ne inkább táncolni tanuljon meg?
2012. szept. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 *Glissade* ***** válasza:
100%
Tánc versenyen is durván be lehet égni:)
2012. szept. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
67%

Hát ez nagyon király! Őszintén, mindig örülök,egy kis pitiáner csaló benyalja a saját ostobaságát!

Az lenne a jó, ha ezért többet kellene tesizned mind kellett volna amúgy!

2012. szept. 27. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!