Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Szerintetek egy...

Kamaszok! Szerintetek egy felsős bulira egy hatodikos norma ha elmegy?

Figyelt kérdés

Felsős buli lesz a suliban, vagyis 5. 6. 7. 8. osztály. Szerintetek egy hatodikos nem "kicsi" ehhez?



12/L (hatodikos)


2012. nov. 22. 18:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
De ha 5-8, akkor a 6 miért kicsi? Nem értelek... Egyébként a sulis buliktól miért félni? Ugyan mi történne? Tele van tanárokkal, nem? Pia nincs, táncolni meg jó dolog.:) Szerintem nem fura, ha elmész, simán belefér.
2012. nov. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igazad van, csak stresszelek, meg azt sem tudom, hogy milyen lesz a hangulat, meg én egy elég megosztó személyiség vagyok, mert sok barátom van, viszont sok emberből váltok ki ellenszenvet, de nem tudom h miért.
2012. nov. 22. 19:19
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem, pont, hogy inkább 5.-eseknek, 6.-osoknak való.

Én 8.-ban már nem igazán élveztem, mert akkor már jártam rendes diszkóba is, és ezzel mások is így vannak :)

2012. nov. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Menj el, érezd jól magad!:))
2012. nov. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
14%

Első: Azt mondtad hogy pia nincs :D Hát nálunk nem így volt...

Minden évben a sulinkban rendeznek egy mikulás bulit, amire az egész iskola általában elmegy. Van Dj meg minden. A felsősök ( 6.os vagyok) 8-ig maradhatnak. Az alsósok aszthiszem 6-ig... nem lényeges... Szóval buliztunk a barátnőmmel tavaly, és láttuk, hogy az egyik osztálytársunk aki kissebség :D) piál. Én meg a barátnőm bementünk a fiú vécébe és kihoztuk a piás üveget, amiben HÁZI PÁLINKA volt. :DD Megmutattuk Ofőnek és a srác kapott asszem Osztályfőnökit, hogy hozott házipálinkát..:D Ennyit erről :DD


Am válsz a kérdésre:


Miért ne mennél el??? Ha az 5.-esek is elmennek akkkor te miért nem mehetnél el? Menjetek eggyütt a barátnődel, érezzétek jól magatokat, és NE piáljatok :D

2012. nov. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is most lesz Mikulás buli és nekünk kötelező menni, vagy el kell kéredzkedni az osztályfőnökünktől (vagyis az igazgatónőtől) előzetesen. Menj nyugodtan, érezd jól magad, bulizz!:))
2012. nov. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

# 5


Iskolától függ, nálunk, ha ilyen lenne kiherélnék az illetőt, aztán 20 év múlva még felemlegetnék...:)

2012. nov. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
8os, vagyok, de a barátnőimmel még mindig élvezzük a sulibulikat :) sokszor visszajönnek a tavaly-tavalyelőtt elballagott diákok. Mi általában velük és a 7edikesekkel szokttunk beszélgetni, hülyülni, táncolni :)
2012. nov. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
:) akkor úgy látom, nem kell félnem! Am nem hinném h lesz alkohol! :)
2012. nov. 23. 19:14
 10/19 anonim ***** válasza:
46%

5-ös milyen kis nyomik vagytok, úristen, látszik, hogy 6.-osak vagytok.

Kajak beköptétek? úúúú, én a helyében lehet megvertelek volna titeket :D:P


amúgy tényleg nincs pia ezeken a sulibulikon, nálunk tavaly hoztak be, de azok nagyon ráb*sztak. vicces hogy mi is akartunk vinni be, de ezután haza lett mindenki zavarva, úgyhogy nem volt rá már lehetőségünk:D

2012. nov. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!