Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hatodikos lányomnak, milyen...

Hatodikos lányomnak, milyen matek és angol könyvből tudnék segíteni korrepetálni?

Figyelt kérdés
A matek nagyon nehezen megy neki, angolul meg nem tudok. Ha van ötletetek, hogy tudnék neki segíteni akkor légyszi írjátok meg. (lehet könyv, vagy a neten oldal ajánló)
2009. szept. 19. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:

az az igazság hogy mind a kettő nehéz egyedül

én vagy magántanárt vagy osztálytársat javasolnék

angol neked esélytelen, a matekkal nem tudom hogy állsz de a hatodikos még sztem nem olyan gáz, nézd meg a mintapéldát és abból okoskodj...

2009. szept. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha angolban is szeretnél neki segíteni, akkor

www.livemocha.com

angoltanulás ingyen, az alapoktól kezdve.

2009. szept. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia mi 6.ba project angol könyvből tanultunk de a leg alapabbak a "piros könyv"-ben is benne vannak írója:Némethné Hock Ildikó.

Matekból meg a Mozaik könyvkiadótol vettünk könyvet a suliba

De sztem az is megoldás lenne ha angolból külön angol tanárhoz járna :)

2009. szept. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem érted a matematikát nem tudsz segíteni neki.

Soha ne próbálja bemagolni, inkább próbálja megérteni, gondolgodjon el rajta, az egész egyszerű dolgokról szól.

Obádovics Gyula - Matematika

2009. szept. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget, lehet maradunk a magán tanárnál.
2009. szept. 21. 10:03
 6/7 anonim válasza:

szia!én is 12 éves 6-os lány vagyok énnekem a matekot külön elmagyarrázza a tanár!mért nem szól a lányod a matektanárjának magyarázza el!én ezt szoktam!angolból nem tudom mert németes vagyok és ott is mindent külön elmagyaráz a tanár!

sok sikert

szia

2010. jan. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én matematikából a Sokszínű könyvcsalád könyveit ajánlanám. Abban leírja, hogyan kell feladatokat megoldani stb. Én nagyon szerettem azokat a könyveket.
2010. ápr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!