Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hatodikos gyerekek szülei,...

Hatodikos gyerekek szülei, vannak a gyerekeiteknek idióta tanáraik?

Figyelt kérdés
Kis sztori is jöhet
2010. ápr. 17. 10:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%

VAn idióta osztályfőnököm. -.-"


Mindenért engem okol, és amit összehazudoznak a pletykafészek lányok, mindent elhisz és pl. amit kíra csinál azt is rajtam 'veri le'.


teljesen rám van szállva..


12/l

2010. ápr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Fú, nálunk is vannak ám ilyen tanárok, de sztorit most nem birok, mert mennem kell hajatvasalni :D
2010. ápr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%

Jah,


13/L

2010. ápr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%

Nem vagyok tanár, mielőtt bárki azt gondolná, de mit gondoltok mitől lettek "idióták" a tanárok?? Talán a nem kevés idióta gyerektől és azok viselkedésétől? - talált!


L27

2010. ápr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem az összes tanárra értem, hanem a semmiért intőtadó szemétkedő ordibáló egyénekre!
2010. ápr. 17. 13:03
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Megértem a diákokat, ha néha túlzónak ítélik a tanári viselkedést, de a tanárokat is, amikor zokniból vannak az idegeik egy 4. - 5. órában felsőbb évfolyamon... szerintem aki elítéli őket, először menjen be egy napot dolgozni helyettük, aztán meglátjuk, mennyire viselkedne idiótán.
2010. ápr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Voltál már egy órán? Próbáltál lekötni 28-30 kamaszt, akiket minden jobban érdekelt, mint az, amit te épp el szerettél volna mondani nekik?? Vagy legalább egy 20 perces szünetben menj be! Egyébként nem hinném, hogy a "semmiért" ad valaki intőt... Ahhoz, hogy beírjon egy intőt, nagyon el kellett fajulnia a dolgoknak. Nekem 4 gyerekem van, ebből 3 kamasz... Emellett magyar szakos+ tanítónő vagyok... Szóval van egy kis rálátásom a dologra :)))
2010. ápr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Nem biztos, hogy a tanár a rossz. Talán végig kéne hallgatni, amit mond, vagy ha már nem érdekel, legalább csöndben ülni. Én szigorítanám az egész rendszert, de főleg az érettségit, mert nevetséges, hogy 10 ponttól már lehet menni szóbelizni, és némi makogásra már simán átengednek....
2010. ápr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%

7-es vagyok.

nekem az ofő...:S

Van egy osztálytársam aki nem elsőtől jár ide hanem későbbtől.de ez most nem lényeges.:D

Neki mindig is nehezen ment majdnem az összes tárgy.kivéve a rajz meg a történelem,mert azokat szereti.Az anyjával rengeteget beszélt a tanár,hogy javítani kéne.erre az ofő elkezdte minden hülyeségért hívni[az anyját].Azért is,mert pl. 10 perccel később ment tanulószobára.-.-"

tavaly meg kitalálta,hogy megbukott a lány 5.-ben.-.-"A csaj meg hiába mondta neki,hogy nem,dehogyis akkor is váltig állította, hogy megbukott.Aztán amikor megnézte a naplót és látta,hogy nem is akkor meg nem mondott semmit. -.-".Mostanában meg szidja az anyját órán,hogy ilyen-meg olyan és hogy miért nem törődik a gyerekével.a multkor egész órán ezt hallgattuk...:S

igaz ez nem sztori hanem összefoglaltam,hogy mit csinált a 3 év alatt.:S


ui.amugy meg ha éppen olyan kedve van akkor tök rendes és mindent meglehet beszélni.

2010. ápr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
Ja a matek és a fizika tanár-.-"A fizikás akkor is engem üvölt le,ha nem is teszek semmit.A matekos meg szinte minden nap engem feleltet és mindig rossz jegyet ad.:'(És ha a füzetembe nem húzok margót akkor "nálatok nincs kerités vagy mi?"
2010. ápr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!