Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Melyik a legrosszabb jegy...

Melyik a legrosszabb jegy amit idén kaptatok és miből? Nagyon gáz ha egyelőre nyelvtanból meg matekból bukásra állok? Ti pótvizsgáztatok már valaha?

Figyelt kérdés

Csak szeretném tudni, mert folyton azzal jönnek hogy nincs még egy olyan gyerek mint én. :D

15/f


2012. nov. 23. 16:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
57%
Igen, nagyon gáz. Matek még hagyján, de a saját anyanyelved? Húzz bele öcskös, mert nem lesz belőled még utcaseprő sem.
2012. nov. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 chrishu ***** válasza:
58%
Én egy csomó egyest kaptam idén. Tesiből és matekból is kettes vagyok. A matekot megértem de a nyelvtan... Húzz bele
2012. nov. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
24%

Sztem a két legkönyebb tantárgy.:)


Amúgy van egy kettesem latinból. Meg egy irodalomból. De az átlagom 4,6.

2012. nov. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
66%
Engem közép iskolába minden évben megbuktattak valamiből, csak aztán átmentem a pótvizsgákon. 15-16 éves korom óta ittam és cigiztem, meg volt h ellógtam a suliból, vagy be se mentem.
2012. nov. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
78%
De gondolom (utsó válaszoló) nem azért húztak meg, mert nem tanultál, hanem rühellt a tanár nem? (Nekem föciből 'kegyelem' kettest adott, pedig országos versenyen voltam... És csak azért, mert más volt az elképzelésünk néhány dologról.)
2012. nov. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Tesiből van cooperre 3/4-em, amit amúgy végigfutottam, csak szigorúan meg van adva, hogy hány métertől milyen jegyet kapunk. :s
2012. nov. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyesem van matekból, töriből és szerintem tesiből is. Én is bukásra állok matekból egyelőre... De kedden újraírhatom a múltkori tz-m szerencsére.

Még sosem buktam meg semmiből, így pótvizsgán sem voltam. De nyelvtanból hogy lehet bukásra állni? :O

2012. nov. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Ó, nyelvtanból én is bukásra állok az egyetlen 1esemmel. Nincs is több jegyem nyelvtanból. És nagyon egyszerűen lehet egyest szerezni. Nem tudom ki mikor volt utoljára iskola közelében a válaszolók közül, de néha fogom a fejem, hogy miért kell ilyeneket megtanulni??? Én pl stílusból kaptam egyest. Nem azt osztályozná, hogy a fél osztály nem tud olvasni, vagy hogy milyen a helyesírásunk. Nem, az nem érdekli, csak hogy bemagoljuk, hogy az publicisztikának hány ága van. Mert az tényleg sokkal fontosabb, mint hogy helyesen tudjunk írni.
2012. nov. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Ja, mondjuk tanártól is függ valamennyire... Az ilyen magolós dolgokat én is utálom.
2012. nov. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
96%

@16:46


Egyik tárgyból az is benne volt hogy konfliktusom volt a tanárral, de hazudnék ha azt mondanám hogy nem voltam trehány...

2012. nov. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!