Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt idáig a legrosszabb...

Mi volt idáig a legrosszabb ami történt a babátokkal, és ami miatt bűntudatotok volt?

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 14:30
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Újszülött korában túlmelegítettem a meggymagpárnát a hasára, és a forró cucc (hiába volt közte body+rugi), kicsit megkapta a bőrét........ :(
2012. okt. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
53%

Én annyira profi vagyok, hogy més nem történt baja gyerekeimmel.

Egy ősanya

Na jó:)

Hála az égnek komoly nem történt. A nagy egyszer leesett az alacsony kanapéról, azon olyan nagyon nem borultam ki. De hogy kétszer egymás után szegénynek becsíptem a csupasz combját az etetőszék csatjába, azért még most is lelkiismeretfurdalásom van, pedig 3 éve volt. Sose felejtem el a döbbent, majd fájdalmas pofiját :(

2012. okt. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
53%

2. vagyok

"hogy més nem történt baja gyerekeimmel"

hogy még nem történt baja a gyerekeimnek. Bocsika

2012. okt. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Mikor másfél éves volt, kiesett a hintából a teraszon. Én löktem őt, viszont közben egy lufit dobált, amit mindig visszaadtam neki, hogy újra eldobhassa. Egyik alkalommal elléptem 2m-re hogy visszahozzam a lufit, és mire visszanéztem felállt a hintában, és kifordult belőle, a kis fejére esett. Kicsattant az orra, és most már majdnem 3 éves, de még mindig látszik neki egy halvány vonal az orrán hosszában. Ezt még nem sikerült megemésztenem, és megbocsátanom magamnak, hogy heges maradt a gyönyörű pici orra.
2012. okt. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

a férjem a múltkor leborította spenóttal a lányt :S pont kimerte a fazékból forrón, elkezdte keverni hogy hűljön dehát annak még kellett volna idő... épp fordult ki a konyhaküszöbről az étkezőbe és rálépett egy - az öcskös által otthagyott- kisautóra, majdnem elvágódott, neki is ment a széknek, a forró spenótot meg egy az egyben a lányka mellkasára borította. ahol a póló nyakkivágása volt ott beloccsant egy pici és két db, kiskörömnyi hólyag is lett a bőrén, meg egy 5 centis piros folt :(

borzasztó bűntudata volt utána...


nekem ilyen durva még nem volt, egyszer mikor 1 hós volt valahogy sikerül leugrania a franciaágyról, nemtom hogy csinálta, megdobta magát amire egyáltalán nem számítottam egy ekkora kis gyerektől, mert majdnem az ágy közepén volt... még éppcsak elkaptam mielőtt lecsattant volna a földre, de szerintem vagy meghúztam vagy szorítottam a karját, vagy az ijedtségtől nemtom, de nagyon-nagyon sírt akkor - én is....

2012. okt. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

3050 G született és 3000 G jöttünk haza a kórházból.

Lelkesen akartam szoptatni, de valahogy nem jött össze. Mindent megtettem, hogy sikerüljön, de szegénykém volt, hogy alig evett, volt, hogy szó szerint "felzabált".


6 hetes korában leszokott a szopásról és fejhettem neki a tejet. Nem volt ezzel sem gond, csak az egész napom ebből állt.

Mellé pótlásnak tápszert kapott, mert nem volt elég már a tejem.


Odáig jutott a helyzet, hogy a gyomra nem tudta feldolgozni a tápszert. Az akkori gyerekorvosunk mindennap látott minket, mert a lányom mindent kihányt.

Az a p*cs 8 féle tápszert írt fel 10 nap alatt. Én naivan pedig ki is váltottam és próbáltam is a lányomon, hátha valamelyik bejön.


Odáig jutott a helyzet, hogy a lányom 7 órán keresztül nem evett semmit, de kihányta a tápszert! Nem tudom, hogy mégis hogyan sikerült neki, mivel nem evett semmit .. de mégis ott volt egy durva adagnyi.


A védőnő teljesen ki volt akadva, amikor ezt megtudta. A végén már hozzá fordultam.

Kerestem egy új gyerekorvost, aki elküldött minket hasi uh-ra.

Ott kiderült, hogy az egyik veséje pár mm-rel kisebb. És ez okozza a dolgot. Ami nem gond, mert ahogy erősödik, úgy fog ez is beállni.


Szóval 2 hónap alatt konkrétan 1 kilót fogyott a lányunk...

Szívem szerint agyonverném az orvost, mert ha nem lett akkora p*cs, akkor ez nem történik meg.


De magamat is okolom, mert én hül*e adtam is neki a 8 féle tápszert.

2012. okt. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Tegnap óta nagyon magam alatt vagyok, és szerintem a világon nincs nállam rosszabb anya a világon...

Ahogy toltam le a babakocsit a lejárón elengedtem a kocsit hogy az ajtó után nyúljak és ahogy elengedtem az felakadt az utólsó lépcső fokban és felborult...benne volt Bius a kis lányom 5 hónapos...annyira be volt bugyulálva hogy sírás volt de semmi más baja nem lett, mert hogy ő "csak " bele gurult a babakocsi kupolájába...de én valószínűleg sokkot kaptam, Dóriék- a szomszéd asszonyom- lenn voltak csak nem az előttünk lévő padon hanem a másik oldalon, és mire ide értek én már remegtem és folyt a könnyem és nem kaptam levegőt sem rendesen éreztem hogy egyre gyengébb a lábam és nem tudtam állni sem mert csuklott össze alattam. Biankát annyira szorítottam hogy alig lehetett kiszedni a kezem közül, itt lenn a bicigli tárazónál van egy hosszú pad odáig jutottam el, és csak sírtam beszélni sem nagyon tudtam...ahogy Biust kivitte Peti - szomszéd asszonyom párja - az udvarra el a közelemből ő megnyugodott és abba hagyta a sírást is...de én nem bírtam megnyugodni.

Később levetkeztettem és megnéztem van e rajta bármi de semmi külső nyom, és nem vettem észre rajta semmi változást ugyan olyan éber és figyel mindenre mint idáig, nem sírósabb mosolygós..

Úgy érzem hogy nem vagyok egyáltalán méltó arra hogy anya legyek és egy ilyen kis drága gyerekem legyen...:((((((

2012. okt. 17. 14:43
 8/36 anonim ***** válasza:

Nem nagy dolgok, de borzasztóan éreztem magam mindkét esetben... ma már azt mondom nagyobb bajunk sose legyen.


A nagyobbik (most 4 éves) leesett az ágyról 8 hónapos korában... Zokogva rohantam vele a kórházi ügyeletre, de semmi baja nem lett szerencsére...


A kicsi (most 2 éves) 1 évesen félrekezelte a doki, nem figyelt és nagyon rosszul lett. Azt súgták az ösztöneim, hogy tuti nagyobb baj van, mégsem vittem másik dokihoz... csak másnap... csak sírt szegénykém a fájdalomtól és olyan tehetetlen voltam... aftás torokgyulladása volt és nem tudott szinte semmit enni-inni. Fecskendővel etettem... Azóta nem bízok abban a dokiban és máshoz hordom...

2012. okt. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

4 hós babám ágyába a 2 éves lányom betett egy műanyag játékot, amit a baba alváskor a nyaka alá tolt -hason fekve. meg is fojthatta volna. hála Istennek elkezdett szörnyen sírni, így bementem, láttam mi a baj. ha nem tudott volna sírni, nyugodtan hagytam volna aludni.

szörnyen bánt a dolog.

2012. okt. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Basszus hát megbőgettél... annyira előttem van... de most már nyugi, semmi baja nem történt a kislányodnak. Nem vagy rossza anya, előfordulnak balesetek. És látod hála az égnek nem történt nagy baj. Kitartás!!
2012. okt. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!