Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Melyik a legrosszabb jegy...

Melyik a legrosszabb jegy amit idén kaptatok és miből? Nagyon gáz ha egyelőre nyelvtanból meg matekból bukásra állok? Ti pótvizsgáztatok már valaha?

Figyelt kérdés

Csak szeretném tudni, mert folyton azzal jönnek hogy nincs még egy olyan gyerek mint én. :D

15/f


2012. nov. 23. 16:24
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

4-es bioszból, föciből és angolból. Plusz most lesz még kb. egy kettesem is angolból, ha kijavítja a dogáinkat.


Ha úgy állsz bukásra, hogy van egy egyesed és ennyi, akkor nem,de ha nem, akkor szerintem javíthatnál.


És nem, nem pótvizsgáztam.


15L

2012. nov. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Hármasom, matekból. A többi ötös és van egy pár négyes.

12/L

2012. nov. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
2-es töriből:s De majd kijavítom:DD 13/L
2012. nov. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Tesiből kettes. De számomra a tesi nem egy igazi tantárgy, hanem egy felesleges semmiség, úgyhogy nem is izgat különösebben.

Viszont kaptam szakrajzból egy hármast, ami miatt nagyon ideges és csalódott voltam, mert az a kedvenc tantárgyam és én vagyok belőle a legjobb.

2012. nov. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Kémiából egy kettes, de már azóta szereztem pár jó jegyet :D
2012. nov. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Huhh... Hát köszönöm a sok választ. :) Bár valaki nem a kérdésre válaszolt de mindegy. Úgy látom azért eléggé jók vagytok.:D Amúgy nyelvtanból eddig 2 egyesem van, de nem teljesen az én hibám hogy nem tanultam meg mert tavalyi anyagból kérdezett és nem volt meg a füzetem. A matek meg nekem rohadt nehéz és az eddigi 3 dogából 2 egyes és egy kettes. Amúgy még én sem pótvizsgáztam és remélem nem kerül rá sor, bár sosem voltam a legjobb tanuló.
2012. nov. 24. 23:51
 27/29 anonim ***** válasza:

Eddig angolból, fizikából és matekból van egyesem.

A fizika és a matek tanárom egy- és ugyanaz. Rühell minket...Tizedikes vagyok, kilencedik óta szívja a vérünk.


Én még nem voltam pótvizsgán, nem is szeretnék soha menni:D

2012. nov. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Hármas kémiából. Tudom, tudom, sokan örülnének neki, de így állatorvosi egyetemre készülvén nem esett jól...
2012. nov. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Van 1-1 egyesem irodalomból, rajzból, művtöriből és biológiából. 8-ban pótvizsgáztam, az sikerült, a 9. osztályt kétszer jártam. Tudom szörnyű vagyok.
2012. nov. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!