Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elég érdekes szituációba...

Elég érdekes szituációba kerültem. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

az történt h matekból dolgozatot írtunk és nekem 3-as lett e-naplóba viszont 4-est írt be a tanár.

most mit csináljak, szóljak neki? igazából egyáltalán nem értem h miért 4-est írt be, mikor a dolgozatra egyértelműen rá volt írva h 3-as! a továbbtanulás szempontjából válóban jól jönne ez a 4-es, mert így félévkor is 4-es lehetnék...

nem tudom h direkt jobb írt-e be eggyel jobb jegyet, azért h félévkor megadhassa a 4-est, vagy azért írta-e be h meglássa mennyire vagyok becsületes? vagy nem értem...

te mit csinálnál a helyembe? szólnál neki??


2012. nov. 27. 17:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
54%

"Akik szerint szólni kell, gondolom majd a fizetésemelésnél is szóvá teszik hogy ok többet kaptak mint a többiek, sőt az is zavarni fogja őket, hogy mondjuk az alap fizetésűk is magasabb mint a többieké és kérnek csökkentést."


Erre reagálnék:

Szerintem a gerinctelenség mellett nem kellene ennyire kardoskodni. És igen, volt már olyan, hogy többet kaptam, mint kellett volna adott munkáért, és visszaadtam, ami nem jár nekem. Mert ezt hívják becsületességnek. Amíg a törtetés, előrejutás irányítja a lelked, csak sajnálni tudlak. Én nyugodtan alszom este, és a lelkiismeretem is tiszta, te is nyugodtan alszol, de a részleteket hagyjuk. Sajnálom, hogy ilyen értékeket adsz majd át a gyerekeidnek, mert valami nagyon fontos veszett el útközben! Olyasmi, amit nem tudsz megvenni a magasabb fizetéseddel sem! N28

2012. nov. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

#17 "Nincs jogod belenézni a naplóba."

de van, mivel ez e-napló ami azt jelenti h minden szülőnek + gyereknek van egy jelszava és azon keresztül bárhonnan beléphet és megnézheti a jegyeit, óráit, hiányzásait stb..

2012. nov. 28. 16:47
 23/25 anonim ***** válasza:
11%
Jaj, gerinctelenség, meg ilyen baromságok. Komolyan, egy hármas és egy négyes a vita tárgya, nem valami hatalmas nagy dolog. Istenem, ne legyünk már ennyire nevetségesek :D.
2012. nov. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
57%
Képzeld kérdező,nekem már olyan is volt,hogy bediktáltuk a dogát a naplóba és 3-mas helyett ötöst mondtam és mivel elég jó voltam a trgyból nem lett belőle semmi... azóta 8 év telt el.
2012. nov. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
am meg a lelked mélyén vágy te arra a négyesre különben már rég elmondtad volna
2012. nov. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!