Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen értékben szoktatok...

Milyen értékben szoktatok ajándékot venni a szüleiteknek névnapra, szülinapra, karácsonyra?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

attól függ hogy hogy állok anyagilag

párezer forint az átlag

2009. aug. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nekik kb. 5 ezer értékben karácsonyra. (fejenként) Szülinapra 1e forintért. De idén csak karácsonyra kapnak. Mert nincs pénzem és nem kapok zsp-t. Én tőlük szülinap-névnapra általában könyvet-ruhát kapok, karácsonyra kb. 50e értékben. annak ellenére, hogy anyagilag nagyon el vagyunk engedve.
2009. aug. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

én ált.5000-6000 ft körül fejenként ezt a zsebpénzemből gyűjtöm össze (meg dolgozok érte főzök, mosok,takaritok,kutyát szinte mindig én viszem le jah és az öcsémre viyázok szinte mindig)

14/L

2009. aug. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én általában csinálok nekik valamit, hiszen tudom hogy annak örülnek (általában) a szülők legjobban. Na nem ilyen kis porfogókat szoktam készíteni, hanem használati tárgyakat. Tavaly Karácsonra plédául anyukámnak egy tolltartót készítettem fából. Szülinapjára pedig vettem egy fa "kincsesládikót", amire ragasztottam családi képeket, és a kis fiókba pedig beleírtam hogy szeretlek!


Ha tudnád mennyire örült neki, vizes volt a szeme. (Persze hogy észrevettem! :P )

Apukámnak pedig egy focilabda alakú dobozt csináltam, amibe most is beleteszi a kulcsát telefonját, és egyéb "kacatjait"


(ezeket hobbiboltban lehet beszerezni, elég olcsón! Bár van olyan hely, ahol drága )

2009. aug. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
semmit... :/ max apunak. de neki csinálok mindig vmit... most azt hiszem venni fogom. :D már tudom is mit. :D Üveg Finnlandia. *_* kedvence. :D És ritka, mert nem tehetjük meg, de összeszedem neki :D. <3
2009. aug. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
én kb 6,7 ezer max 8
2009. aug. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi nem állunk jól anyagilag és nem is kapok zsebpénzt (ennek ellenérem a zsebpénzem jelen pillanatban 15000ft)

általában 1-2 ezer forintos ajándék:)

2009. aug. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Általában 1000 és 2500 ft között szoktam vásárolni - Anyukámnak.
2010. aug. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!