Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jogosan maradhatok itthon?

Jogosan maradhatok itthon?

Figyelt kérdés

az van hogy pénteken este lettem beteg. szombaton egész nap aludtam, pihentem. ma délelőtt is ezt csináltam, de azér tmár volt fölös energiám. délután ki is mentem már sétálni, egy vásárban pedig találkoztam a nővéremmel és ottragadtam. mondjuk szédültem egy kicsit és nem voltam olyan energikus mint szoktam. este most nem vagyok fáradt mert sokáig aludtam (ugyan szombaton is, de este attól még el tudtam aludni, amúgy éjszaka valószínű hőemelkedésem volt mert lázálmok gyötörtek vagyis nem tudom de nagyon melegem volt és összevissza álmodtam, aztán meg nem tudtam visszaaludni)

most este meg ettem egy csomó mindent nehéz kajákat, sült krumplit, pattogatott kukoricát, csokit, stb. amire tegnap rá se néztem volna..

és hogy még mindig magamon érzem a fáradtságot, még mindig tüsszögök, folyik az orrom, és ha sétálok akkor valahogy "rázkódik a fejem"...

és gondoltam hétfőn még itthon maradok és majd kedden szerdán megyek suliba..

gondoltam még kipihenem az utolsó betegség-maradványokat is, beülök a kádba, olyan dolgokat csinálok amikre egész héten nem volt időm (karácsonyi ajándékokat csinálok, tanulok másnapra/pótolok-> amúgy jó tanuló vagyok)

és tény hogy nem esnék össze a suliban ha mennék, de úgy érzem ha mennék lehet hogy csak lefárasztanám magamat és megint beteg lennék és akkor lőttek a karácsonynak.. illetve már hetek óta kimerült vagyok és a szünet előtt pedig ha hiányzom gey napot, a zújévben nem hiszem hogy valaki emlékezne rá. persze viszek igazolást..

persze tudom hogy ez így egy jó szemszögből van megvilágítva, de mindig is nyugtalan voltam ebben a témában..

amúgy annyi a bajom hogy nagyon erős náthám van, vagyis volt.. szédülés, fáradtság, orrfújás, torokfájás.. mindennek a töredéke van most meg..


2011. dec. 18. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:

gondoltam...

Bocsi de hogy te mit gondolsz nem számít ha az orvos kiir akkor maradhatsz.

2011. dec. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó, akkor most rábeszélted magad, hogy otthon maradsz :)
2011. dec. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
na otthon maradtál?
2011. dec. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igen itthon maradtam..

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__altalanos-kozerzet__..


csak nem javult a helyzet

2011. dec. 19. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!