Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért olyan érdekes az osztály...

Miért olyan érdekes az osztálytársaimnak, hogy gipszbe van a lábam?

Figyelt kérdés

Szóval mindenki ezzel foglalkozik, ezt bámulja, kopogtatja, poénkodik vele, ez szerintetek is olyan érdekes dolog?


Oké, 3 napig rendben van, de hetekig?


Ti is ezt csináljátok, ha valaki gipszbe megy suliba? :D



2012. dec. 5. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

A kamaszok mindenből "nagy ügyet" tudnak csinálni, egy begipszelt láb meg amúgy is a szokatlanabb dolgok közé tartozik. (Legalábbis nálunk a gimi 4 éve alatt csak egyszer volt valakinek gipsze, ha jól rémlik.) Ez egy új lehetőség nekik a poénkodásra, végre egy új "téma", nem csak a tanárokat meg egymást lehet szidni, hanem a gipszeddel lehet foglalkozni...

Meg szerintem sokakban a kíváncsiság is benne van, ha nekik még nem volt gipszben semmijük, kíváncsiak rá, hogy milyen ez.

2012. dec. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És miért van gipszbe a lábad, hogy sérült meg?
2012. dec. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tesiórán ment ki a bokám, először az volt, hogy csak szalagsérülés, aztán kiderült, hogy meg is van repedve.
2012. dec. 5. 18:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az én lábam is volt gipszben egy hétig még 5 évvel ezelőtt.

Az én osztálytársaim csak megnézték de nem firkálták össze nem is kopogtatták meg semmi.

Inkább a barátnőim írtak rá de az jó volt :D

Jobbulást neked!

2012. dec. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, a korosztályod nagy része ekkoriban még egy szatyor répa értelmi szintjén áll... :D
2012. dec. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azért mert élvezik az életet ugyan már előző...
2012. dec. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ráhúztam teljesen egy nagy fekete zoknit, és onnantól kezdve már egyáltalán nem volt feltűnő, nem is foglalkoztak vele többet.
2012. dec. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!