Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak nekem ciki? Anyukám ma...

Csak nekem ciki? Anyukám ma elkezdett arról beszélni, hogy akarom e borotválni ott lent. Olyan ciki erről beszélni nekem . Normális ez? 15, L

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 21:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Igen normális mivel kamasz vagy! Hidd el később már nem lesz olyan ciki!:D
2012. dec. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
92%
örülj neki szerintem hogy ilyen anyukád ha ilyen közvetlen sokk mindent meg fogsz tudni vele beszélni ha esetleg bármi női gondjaid lesznek az a legjobb ha úgy tudsz rá tekinteni mint anya és mint barátnő és ha ő ezt eltudja érni akkor ő egy szuper anyuka
2012. dec. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Ne aggodj, az elejen mindenki cikinek erzi.Orulj, hogy akár ilyenrol is lehet vele beszelni, gondolj arra, ha bajba kerulnel (pl. veletlen teherbeeses, eroszakoskodo partner) akkor tudnal hozza fordulni. Az meg plane jo, ha a lenti borotvalasrol esetleg meg tapasztalata is van es megosztja veled. :-)
2012. dec. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi
2012. dec. 6. 23:08
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem örülj, hogy Anyukádat érdekli, mi van veled, és próbálja megbeszélni :) Nem ciki. tekintsd a barátnődnek. Ezek természetes dolgok, hidd el. :) Sok sikert a beszélgetéshez
2012. dec. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
csupaszon sokkal jobb, én is kb ilyen tájban kezdtem
2012. dec. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%
Az normális, ha beszélgettek erről is Anyukáddal, de viszont nem érdemes borotválni a puncit, mert a szőr csak védi, hiszen nem engedi rátapadni a bugyit, és így kicsit tud szellőzni. De örülj, hogy ilyen Anyukád van, akivel mindent megtudsz beszélni! Ezt használd is ki, és nyugodtan beszélj meg vele mindent!
2012. dec. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
Normális,hogy beszélgettek róla,viszont ne borotváld,ha nagyon nagy a szőr később ritkítsad,vagy fazonra gyantáztasd plusz a bikinivonalat is,de szerintem 15 évesen felesleges még ezzel foglalkozni.
2012. dec. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. dec. 7. 23:19
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
Normális h ciki erről beszélned, szerintem majdnem minden 15 évesnek, nekem is az volt, viszont örülj neki hogy ilyen anyukád van akivel megbeszélheted ezeket és később majd nem azon parázol hogy mivan ha megtudja vagy hogyan kérd meg hogy vegyen neked borotvát. :)
2012. dec. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!