Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mit szoktatok...

Kamaszok, mit szoktatok csinálni általában péntek délután, este?

Figyelt kérdés
2012. dec. 7. 17:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különöset. Nem tanulok csak Vasárnap este az biztos!!!
2012. dec. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Pihenek, filmet nézek, olvasok, olykor barátnőimmel találkozok. Bár az esetek többségében ehhez is fáradt vagyok...
2012. dec. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Kocsma, buli, utána esetleg szex. Senki nem akar ennyi idősen péntek este a szüleivel tévézni.
2012. dec. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Suli után elmegyek valahová haverokkal, azt pihenés...

16/f

2012. dec. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Általában a barátaimmal vagyok, de attól függ, mennyire vagyunk fáradtak. :) Ha nagyon, hazajövök pihenni, ha nem annyira, akkor maradunk egy kicsit, beszélgetünk, beülünk valahová, elmegyünk vásárolni, stb. Van hogy este megyünk el, bulizni vagy csak dumálni, inni egy kicsit, főleg ha le akarjuk vezetni a hetet (és van rá energiánk, ami mostanában sajnos ritka).

18/L

2012. dec. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Általában a suliból egyenesen hazajövök, és csak lustulok, filmet/sorozatot nézek, gépezek, a családommal töltöm az időt. Néha a legjobb barátnőmmel beülünk a Mcdonald's-ba, és ott beszélgetünk órákig.

A mai délutánom úgy telt, hogy suli után mentem anyum munkahelyére, és ott voltam, amíg nem végzett, addig beszélgettünk, lustultam, kajáltam, zenét hallgattam. :) Aztán most gépezek, később pedig olvasom a kötelező olvasmányt. :S

16/L

2012. dec. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Délután alszok, mert este általában megyek a szomszéd városba a haverokhoz. Nem minden pénteken megyek mert anya szerint egy tizennégy éves lánynak nem kell mindig menni. De általában kinyígom neki. Éjfélre szoktam haza érni.

Ma este itthon maradok, mert nehéz hetem volt és nem vagyok jólsem.

2012. dec. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Hazajövök, eszek, mivel a suliban általában péntekre hagyják az ehetetlen kategória dobogósait :) Aztán gépezek, filmeket-sorozatokat nézek, zenét hallgatok, Simsezek, és hopp hajnal kettő-három.

15/L

2012. dec. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Perpil itthon döglök. :| Mennék kocsmába haverokkal vagy valami de nem érem el őket...Szóval jobb híján gyik-olok,neteztek,tévézek :S

15F

2012. dec. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
barátamimmal vagyok,filmet nézek,gépezek stb.
2012. dec. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!