Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennétek ha a helyemben...

Mit tennétek ha a helyemben lennétek? Maradnátok a megszokott, biztos kapcsolatotokban? LENT

Figyelt kérdés

Nem tudom mit csináljak,18 éves vagyok és van egy 28 éves barátom akivel már 2 éve együtt vagyok.Nagyon szeretem őt és ő is engem.Teljesen jól megvagyunk, ritkán veszekszünk és sok közös terveink vannak.Én még tanulok és egy ideig még tanulni is fogok, ő pedig már dolgozik,és mindent megad nekem,semmiben nem szenvedek hiányt.Kicsit érettebben gondolkodom a koromnál, de tudok én is hülyéskedni és bolondozni a velem egykorúakkal.A barátom olyan akivel az egész életemet el tudnám képzelni, mert egy nagyon jó ember, de úgy gondolom hogy mi ketten korán találkoztunk mert én még fiatal vagyok és másokkal is szeretnék még lenni és "élni" még.Emiatt nagyon rosszul érzem magam, mert soha nem szeretném őt megbántani, mert nem ezt érdemli tőlem.A legnagyobb problémám az, hogy van egy velem egykorú osztálytársam akivel nagyon jól kijövünk és ő nagyon szerelmes belém!( ő fiatal,sok haverja van,nagy csajozós és kicsit zűrösebb ügyekbe is keveredett régebben, amiknek már vége, azt mondja hogy még soha nem volt szerelmes csak belém és én hiszek neki, mert már régóta legjobb barátok vagyunk, de még soha nem történt köztünk semmi.) Vonzódom is hozzá és nagyon aranyos velem.Teljesen más mint a mostani barátom mert ugye osztálytársam nincs saját keresete és jogsija.. és azt hiszem kezdek beleszeretni, ha még nem történt meg!!Nem tudom mit tegyek, nem akarom megbántani egyiket sem,a barátomhoz nagyon kötődöm,de ez a fiú is nagyon közel áll hozzám és belül úgy érzem hogy megpróbálnám vele.Tudom hogy teljesen más körülmények lennének, hogy nem tudok oda menni ahova akarok, nincs kocsi,saját lakás..hanem vonat és suliba/suli után találkozás.Ez olyan tiniszerelemnek hangzik, de lehet hogy a mostani barátom miatt, most erre is vágyom. És a szex is egy fontos kérdés, a mostani barátommal nagyon jó és ugye ő már tapasztaltabb !!!!az osztálytársam pedig egyszer feküdt le 1 valakivel szóval épp hogy elvesztette a szüzességét.Nagyon félek kockáztatni, de érdekelnek még más pasik, ilyen fiatalon.Ezért rossz ember vagyok?


Ti mit tennétek a helyemben? Maradnátok a 10 évvel idősebb pasitokkal aki nagyon szeret téged, mindent meg tud adni és soha nem hagyna el téged, vagy egy fiatal osztálytársaddal aki szintén szerelmes beléd, de még nem tud megadni neked olyan dolgokat amiket megszoktál?


2012. dec. 7. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Ezt csak te tudhatod! Tedd fel magadnak a kérdést: te tényleg szereted a jelenlegi barátodat, vagy csak tetszik neked, hogy mindent megkapsz tőle? Szerintem ah tényleg, őszintén szeretnéd, meg se fordulna a fejedben otthagyni! Így az írásod alapján egy olyan lánynak tűnsz, aki elvárja, hogy még a seggét is kitöröljék. (már elnézést...) Egyiket se érdemled meg igazán.
2012. dec. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem válts, hacsak nem nagyon fontos neked a pénz, kocsi stb.. Egy kamasz srácnak még másképp áll a farka, mint egy 28 évesnek, kicsit más a szex. 28 évesen tovább bírja és még viszonylag sokszor feláll neki. Ugyanakkor ennyi idősen már lehet, hogy nagyon komoly elköteleződést vár a srác és azt neked kell érezni, hogy ez mennyire jó neked, de inkább most szakíts, mint akkor amikor már gyerek van meg minden ilyen. Én még messze nem vagyok 28, de hozzád már öregnek érezném magam... Neked kell tudnod, hogy mire vágysz, de a huszas éveidre is gondolnod kell. 10 év múlva a mostani barátod már 40 körül lesz. Nem feltétlenül baj ám a korkülönbség. Komolyan el kell gondolkodnod a vágyaidon, az igényeiden, a terveiden és azon, hogy te a magad erejéből mit tudsz virítani. Sok sikert.
2012. dec. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia!


én a biztosat választanám!:) tehát nem lépnék ki ebből a kapcsolatból. szeretem magam biztonságban tudni,na most egy 18 éves mellett sztem ezt nem lehet..

de persze ezt te tudod..sztem mérlegelj h mi az amit nyerhetsz és mi az amit veszíthetsz!

üdv

2012. dec. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, ne haragudj, nekem nincs semmilyen tapasztalatom kapcsolatok terén, de szerintem nem helyes, hogy az alapján választasz, hogy kinek van autója/lakása/saját keresete.

És most leírom, ÉN hogyan döntenék:

Engem nem érdekelne, hogy kinek mije van, mennyire tapasztalt szex terén, én azt választanám, akit szeretek, és aki nélkül nem tudnék élni. És ha a kapcsolatomban folyton egy másik srácról ábrándoznék, akkor szakítanék a barátommal, és a másik fiút választanám. Ha pedig mégis ő volt az igazi, az előbb-utóbb úgyis kiderül.

16/L

2012. dec. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Soha ne hagyd el azt akit szeretsz, egy olyanért aki tetszik, mert lehet hogy ő is ezt fogja csinálni!

Szerintem maradj a mostani kapcsolatodban, csak a kíváncsiság hajt, de ha több időt töltesz a pároddal, akkor ez elmúlik! :)

2012. dec. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsit hasonlít a helyzeted az én régi helyzetemre... 2 és fél évet jártam egy fiúval, bár ő csak másfél évvel volt idősebb nálam, de hasonló volt a helyzet, nagyon szerelmes volt belém (és még mindig az pedig már eltelt 2 év azóta hogy szakítottunk), mindig mindent megadott nekem, bár kocsi, lakás nem volt, de csoki, virág, néha ruha, ilyesmi, nekem is marha kényelmes volt így, bár hozzátenném, hogy én is dolgoztam suli mellett, szóval nem vártam el, hogy valaki mindent a seggem alá tegyen. De egy idő után én is éreztem, hogy másra vágyom, kíváncsi voltam, sokan hívtak randizni, és én nagyon mentem volna... Közben meg ugye nyilván szerettem a párom, meg kötődtem hozzá, hát azért 2 és fél évet nyilván nem tudsz csak úgy kitörölni az életedből... Én a váltás mellett döntöttem, és nem bántam meg. Tudom, hogy ő egy tökéletes fiú valakinek, és a legjobbat érdemli, mert nagyon jó volt hozzám mindig is, és én ezt akkor nem tudtam neki kellőképpen viszonozni. Én szakítottam, nehéz volt, de nekem erre volt szükségem. Azóta már 2 évet éltem külföldön, voltak új barátaim, ha nem volt, akkor randiztam, akivel csak kedvem szottyant és élveztem az életet. Neked kell eldöntened, hogy neked mi a fontos, de azt tudnod kell, hogy minden döntéssel nyersz valamit de veszítesz valami mást... és nincs változás kockázat nélkül.. szerintem még nagyon fiatal vagy, ha most nem is, pár év múlva biztos szakítanál vagy megcsalnád... inkább lépj ki ebből a kapcsolatból most. Szerintem.
2012. dec. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!