Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák, anyukák! Мi...

Kismamák, anyukák! Мi volt az első nem megszokott dolog, amit teherbeesésetekkor éreztetek? (Menzi kimaradásán kivül)

Figyelt kérdés
Pl.létezik olyan,hogy "másképp" fájt a melletek,vagy hasonló dolgok?
2012. nov. 12. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem mindjárt megjön érzés, hanem petefészek szúrka, valamint elvittem a kutyát sétálni és nem esett jól a séta, többször bedőltem :), nem mondanám, hogy fájt, csak jólesett a megpihenés. Akkoriban már vártam a menzit, hogy megjöhet bármelyik napon és nem jött.

És a mellem is valóban másképp fájt, inkább csak a mellbimbóm, legszívesebben letéptem volna. :)

2012. nov. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én különös, ilyen "lebegő" érzést éreztem 2. terhességnél, és akkor még teszt se volt a kezemben, mégis úgy éreztem, ez baba lesz...4 nap múlva csináltam egy tesztet, és az szinte rögtön zebrásodott :D

2012. nov. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a rettenetes puffadás.......

9 hetesen úgy néztem ki, mint aki félidős, ha akartam volna se tudtam volna eltitkolni a babát.

2012. nov. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hüvelyi bizsergés naponta többször, előtte sosem volt ilyen.
2012. nov. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

:) szinte a teherbeesést követpen rögtön elkezdtek fájni a melleim. Ha pl megöleltem valakit már attól is fájt! Mind a kettő egyszerre! Már féltem, hogy valami gond lehet a cicijeimmel, így minden zuhanyzásnál megvizsgáltam őket. (nem gondoltam, hogy terhes vagyok, mert 4 éve vártunk a babára :))

Aztán barnázás is volt, de erős barnázás. Azt hittem meg fog majd jönni. (de valami hormon gond volt, utólag tudom)

És egyébként később pedig igen nekem is volt olyan érzésem, mintha meg akarna jönni, azok a kis fájások a derékban pociban.

2012. nov. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én már a nem várt mensi előtt nagy étvágyú lettem, ételekből mindig kétszer szedtem, és többet is bírtam aludni, sokkal mélyebben. Mellfájdalmaim, erős feszüléseim nem voltak és azóta is csak néha amolyan bizsergést érzek, inkább kellemesnek mondanám. A szagokra is sokkal érzékenyebb lettem, de mindezt annak tudtam be, hogy talán beképzelem magamnak, így csak vártam vártam... A nem várt előtti nap már délben görcsölgettem, de semmi vér. Így furcsa volt. Aztán el is múlt a görcs, és estére visszajött - ez még furcsább volt. Három nap múlva teszteltem és pozitív lett!


8h km

2012. dec. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!